Skocz do zawartości

T-80B, Trumpeter, 1:35


Nacktgeboren

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem i popełniłem czołg. Czołgi są złe i nie znam się na nich. Na wielu rzeczach się nie znam i jest mi z tym dobrze, ignorancja zapewnia mi niebywałą wręcz pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Dołożyłem Friule i lufę RB, żeby być bardziej do przodu

 

img_9230_1_by_grim_jester-dcaj5t4.jpg

 

img_9232_1_by_grim_jester-dcaj5uc.jpg

 

img_9240_1_by_grim_jester-dcaj5vm.jpg

 

img_9242_1_by_grim_jester-dcaj5ye.jpg

 

img_9243_1_by_grim_jester-dcaj5ze.jpg

 

img_9251_1_by_grim_jester-dcaj60a.jpg

 

img_9252_1_by_grim_jester-dcaj61x.jpg

 

img_9254_1_by_grim_jester-dcaj630.jpg

 

img_9258_1_by_grim_jester-dcaj644.jpg

 

img_9261_1_by_grim_jester-dcaj65j.jpg

 

img_9265_1_by_grim_jester-dcaj671.jpg

 

img_9278_1_by_grim_jester-dcaj68f.jpg

 

img_9280_1_by_grim_jester-dcaj69e.jpg

 

img_9287_1_by_grim_jester-dcaj6as.jpg

 

img_9289_1_by_grim_jester-dcaj6bx.jpg

 

img_9297_1_by_grim_jester-dcaj6d6.jpg

 

img_9299_1_by_grim_jester-dcaj6e5.jpg

 

img_9301_1_by_grim_jester-dcaj6fg.jpg

 

img_9302_1_by_grim_jester-dcaj6he.jpg

 

img_9307_1_by_grim_jester-dcaj6j1.jpg

 

img_9309_1_by_grim_jester-dcaj6kb.jpg

 

img_9310_1_by_grim_jester-dcaj6lz.jpg

 

img_9315_1_by_grim_jester-dcaj6nh.jpg

 

img_9328_1_by_grim_jester-dcaj6oz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Merytorycznie co do T-80 się nie wypowiem, bo się nie znam ( przerabiam okres II wojny dopiero ).

Natomiast, wizualnie, model pod względem malarskim mnie się podoba, może tylko za dużo błocka na przednich błotnikach i bocznych osłonach gąsienic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechał nie jedna kałużę widać Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo fajnie, ale jak się przyjrzymy troszkę bliżej to widać, że na zasobnikach wieżowych brakuje trochę szpachlówki oraz te z prawej strony patrząc od przodu powinny być na 1 wysokości. Również problem widać w wyrzutnikach granatów dymnych. Dwa najbliżej działa gdyby wystrzeliły to stworzyły by zasłonę parę metrów przed czolgiem. To myślę do poprawi, muszą być bardziej pionowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opnie Co do błocenia - wzorowałem się na zdjęciach różnych wersji T-80, ale też T-72 i T-90. Doszedłem do wniosku, że właściwie każda forma uświnienia jest w miarę prawidłowa. Co do merytoryki - dzięki za uwagi, kompletnie się na tych ustrojstwach nie znam. Następnym razem zwrócę więcej uwagi na zdjęcia, bo akurat przeróbki tego rodzaju to technicznie żaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detal zarąbisty, co mnie nie dziwi. Malowanie odważne. Słowem kawał dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.