Skocz do zawartości

Relacja z budowy DAF XF 105"GHOST RIDER"


milmak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemka

Bardzo Ci kibicuje ponieważ sam właśnie skończyłem robić ramę do dafa od tandemu, jednak niestety muszę się zgodzić z mikim że wygląda ona na krzywą (być może to wina fotki)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ciekawie to zaczyna wyglądać, nawet ładnie wygląda czerwona wykładzina. Będzie można więcej powiedzieć jak skończysz deskę.

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odłożyłem wnętrze na jakiś czas i zająłem się tylnym zawieszeniem, są to początki, ale zawsze kawałek do przodu...

406b953d0d68248fm.jpg

4e1fea64f9768835m.jpg

 

P.S. Sory za jakość fotek, ale przed chwilą robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, ale sprawdzałeś czy koła po nałożeniu na piasty nie bedą odstawały na boki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tornado sprawdzałem i koła nie odstają na boki, są tak samo umieszczone jak te od Italeri

voseba dzięki za to zdjęcie, wiem co poprawić, bo to na którym sie wzoruje tego nie pokazało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Troche mnie nie bylo. Za dużo nie zrobiłem,ale zawsze cos do przodu, w niedziele zapodam fotki. Mam pytanie z jakiego materiału zrobić chłodnice tak żeby wyglądała realistycznie??? Bo ja narazie to mam w planach giąć papier co 1 mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ostatnio bardzo długo mnie nie było, ale w końcu znalazłem trochę czasu na aktualizację. Za dużo nie zdziałałem , gdyż nie miałem czasu z różnych powodów, ale zawsze coś do przodu. Dobra koniec gadania, lecimy z fotkami

 

SS-y(początek):

f92107aee1f640cbm.jpg

f69251ecf68798cdm.jpg

 

Boczek od drzwi z lewej strony:

61e58bb11f809701m.jpg

9641b3c59e49f663m.jpg

 

Wnętrze:

3aa3757cf250814fm.jpg

9f75d058064f96aem.jpg

0b6d085bb30e4d46m.jpg

66f3cdfb0cb53c0em.jpg

e69d2dd8b4ccc8ffm.jpg

 

Element zawieszenia kabiny:

6c135a0ea5a8c25cm.jpg

a5c01119a76f3819m.jpg

 

Początek prac nad chłodnicą:

c2f4a7f568bd2e46m.jpg

 

Narazie to by było na tyle. w najbliższym czasie zbyt dużo nie zrobie bo wybieram sie na wakacje By odpocząć od wszystkiego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Za bardzo płaskie te SS ;)

No zgadzam sie z pawłem mogą dziwnie wyglądać. Jak możesz to weź to zmień. Choć jest możliwość że to wina foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czas odkurzyć trochę ten temat. Za dużo nie zrobiłem ze względu że zrobiłem sobie trochę przerwy, a potem miałem dużo nauki.Zrobiłem mocowanie belki pod zderzak, przedniego resoru oraz tą belkę.

b443230723f8ddc8m.jpg

2037acd8ef78cf04m.jpg

b541245a62f1b2d4m.jpg

P.S. Sory za jakośc zdjęć, ale robiłem je na szybko. Postaram się zrobić lepsze jak skończe drugie mocowanie i zamontuje je w ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, że sobie całkiem nieźle radzisz z tym wszystkim

Mam małe ale co do wykończenia wnętrza, ale to rzecz gustu.

Jestem pod wrażeniem tych wszystkich przeróbek z tym że mam nadzieję, że tam wyrównasz parę rzeczy i zaszpachlujesz co nieco

Nie wiem czy nie podłapie parę Twoich rozwiązań w swoim Volvie

 

Życzę powodzenia w dalszych pracach

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.