Skocz do zawartości

Relacja z budowy DAF XF 105"GHOST RIDER"


milmak

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy potrzebuje pomocy, ma ktoś zdjecie drzwi dafa. Bardzo prosze o pomoc

Z góry dzięki.

 

Luknij sobie Tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo niewyraźna fotka tej kierownicy i nie wiem czy to jest nitka poowijane czy mi się zdaje?? Kolor faktycznie niebardzo chyba ze to jest ajkiś podkąłd albo coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.Kolego milmak, mała rada-chcesz sie czegos nauczyc?to daj sobie spokuj z GHOST RIDERAMI.Naucz sie malowac podstawone kolory i kleic poprawnie.sprobuj kiedys pomalowac cos bialym albo Zołtym.Potem Jakis metalizer....I mozesz zaczynac swojego GHOST RIDERA...Powiem tak.od kilku miesiecy obserwuje modele jakie tu sa przedstawiane i tak naprawde to polowa nie powinna publiczne byc pokazywana...5-6 osob robi naprawde cos fajnego a reszta wymysla rozne dziwne rzeczy, Ktore nie maja nic wspolnego z orginalami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku miesiecy obserwuje modele jakie tu sa przedstawiane i tak naprawde to polowa nie powinna publiczne byc pokazywana...5-6 osob robi naprawde cos fajnego a reszta wymysla rozne dziwne rzeczy, Ktore nie maja nic wspolnego z orginalami...

Kolego jonnym, mała rada - pozostań przy obserwowaniu.

Czy modelarstwo to zabawa, hobby, rozrywka, czy może szczegółowe odwzorowywanie i kopiowanie konkretnego pojazdu? Bo wydawało mi się, że każdy pojmuje modelarstwo na swój własny sposób, a tylko różnorodność jest ciekawa.

Zastanów się dobrze, jak Ty pojmujesz modelarstwo, pokaż swoje osiągnięcia, abyśmy mogli ocenić także Twoje dokonania. Wtedy będziemy mieć porównanie, jacy to jesteśmy ciency.

Przede wszystkim powinieneś przemyśleć, czy aby na pewno pasujesz do społeczności tego forum.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no nie stresujcie sie tak.To bylo odnosnie tej rozowej kierownicy.fantazja jest potrzebna no ale bez przesady.Poczekamy co kolega pokaze-licze ze mnie zaskoczy...a co do moich modeli to juz niedlugo cos sie pojawi...sorki ze wam tak podnioslem cisnienie..hehe.pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no nie stresujcie sie tak.To bylo odnosnie tej rozowej kierownicy.fantazja jest potrzebna no ale bez przesady.Poczekamy co kolega pokaze-licze ze mnie zaskoczy...a co do moich modeli to juz niedlugo cos sie pojawi...sorki ze wam tak podnioslem cisnienie..hehe.pozdro...

Mnie ciśnienia nie podniosłeś, ja jestem na to za stary.

Twoje "wejście smoka" na Forum Modelwork nie zrobiło na mnie specjalnego wrażenia. Tak na przyszłość - tego typu postawa na pewno nie przysporzy Ci przyjaciół.

Koniec z OT z mojej strony.

Jak Moderator uważa te posty za zbędne, to do śmietnika z nimi.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jonnym

 

nie mam niewielkiego stazu na tym forum, ale jedno moge stwierdzic: takie podejscie to sprawy przyprawi Ci tylko wrogow (zaobserwowalem to na innym forum o innej tematyce, nie na wlasnym przykladzie). to ze komus sklejanie czy malowanie nie idzie na poczatku zbyt dobrze to nie znaczy ze sie nie nadaje do tego. nie od razu Rzym zbudowano. kazdy musi dojsc do wprawy, co niekiedy zajmuje pare miesiecy albo i lat. a to ze napisales ze "polowa nie powinna byc pokazywana publicznie" to zbyt dobrze o Tobie nie świadczy. takze radze zmienic podejscie i pomagac innym, cos doradzac, a nie od razu tak jechac po ludziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mu chcialem doradzic.nawet na wlasnych doswiadczeniach.zeby raczej cos prostszego zrobil.przeciez łatwiej jest zrobic ładnie jakas 105 z holandii niz cos takiego.Jak mu cos nie pojdzie to sie chlopak szybko zniecheci...to tylee.pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.