Skocz do zawartości

Lista modeli pojazdów militarnych i dodatków w skali 1/48


Aleksander Zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych 48 tutaj nie widzę , same 35

 

O ten fragment tekstu na stronie głównej chyba chodziło :

 

"Thank you all for your kind emails, positive feedback and compliments to our new kits! Our new kit producer very appreciates your positive comments! We keep working hard and there is more coming shortly, be ready. We will also open 1/48 scale range very soon, and you can expect for the start:

 

1/48 CMP C15TA Armored Carrier

1/48 CMP Mk I Otter

1/48 CMP Chevy FAT Cab13

1/48 CMP Ford FAT Cab11"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

GAZ-69 był zapowiadany przez ACE, obecnie ma status "SKORO", co może oznaczać, że do wiosny będzie.

A w oczekiwaniu można nabyć BTR-60PB z Mikro Mir :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam czy warto było 2 lata polować?

Ciężko mi powiedzieć, nie siedzę w żywicy więc nie wiem. Jak dla mnie brakuje chociaż małego kawałka kalkomanii.

Ogólnie model wydaje się prosty.

Pudło:

20151218_191141.jpg

 

I zawartość pudełka:

20151221_204516.jpg

 

A, że w skali 1:48 straszna posucha jeśli chodzi o kolejowe modele to jak to mówią na bezrybiu i rak ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam czy warto było 2 lata polować?

Ciężko mi powiedzieć, nie siedzę w żywicy więc nie wiem. Jak dla mnie brakuje chociaż małego kawałka kalkomanii.

Ogólnie model wydaje się prosty.

Pudło:

20151218_191141.jpg

 

I zawartość pudełka:

20151221_204516.jpg

 

A, że w skali 1:48 straszna posucha jeśli chodzi o kolejowe modele to jak to mówią na bezrybiu i rak ryba.

 

Pare części do oczyszczenia jest. Szkoda ze kalek żadnych nie dają. Z zywicami trzeba uważać ja się naciolem z M25 dragon wagon koszta większe jak 1:35 a model kupa. Z tego co pamiętam wagon w 48 robił Batalion coś tam.

Mam nadzieje ze uraczysz nas relacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze uraczysz nas relacją.
Planuję większy projekt kolejowy, ale muszę jeszcze kilka zakupów poczynić.

 

Ciekawie wyglądające wagony kolejowe w skali 1:48 robi hiszpańska firma Baluardmodels

Pisałem do nich jednak bez odzewu. A szkoda bo na zdjęciach modele wyglądają obiecująco.

48041.jpg

Resztę wagonów można zobaczyć na stronie http://baluardmodels.com/48-modelos.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.