Skocz do zawartości

BMW 635 - Fujimi 1:24


Trojan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do Galerii.
Model sklejało się ciężko zwłaszcza, że częściowo był już zaczęty przez poprzedniego właściciela zestawu.
Ale efekt jest jak dla mnie zadowalający.
ps. o kołach już się nasłuchałem ? Opinie są podzielone więc się nie przejmuję czy się komuś podobają czy nie ?




 

BMW-635-Fujimi-f1.jpg

BMW-635-Fujimi-f2.jpg

BMW-635-Fujimi-f3.jpg

BMW-635-Fujimi-f4.jpg

BMW-635-Fujimi-f5.jpg

BMW-635-Fujimi-f6.jpg

BMW-635-Fujimi-f7.jpg

BMW-635-Fujimi-f8.jpg

BMW-635-Fujimi-f9.jpg

BMW-635-Fujimi-f10.jpg

BMW-635-Fujimi-f11.jpg

BMW-635-Fujimi-f12.jpg

BMW-635-Fujimi-f13.jpg

BMW-635-Fujimi-f14.jpg

BMW-635-Fujimi-f15.jpg

BMW-635-Fujimi-f16.jpg

BMW-635-Fujimi-f17.jpg

BMW-635-Fujimi-f18.jpg

BMW-635-Fujimi-f19.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wykonany model. Wiadomo, jak się po kimś coś poprawia to cała praca x2, więc tym bardziej efekt końcowy powala. Wnętrze, silnik, spód, ogólnie jak na moje oko bardzo wysoki poziom. Jedynie do dwóch rzeczy mogę się przyczepić... koła, o których sam wspomniałeś. No po prostu za wielkie. Druga rzecz to brak wycieków z silnika... jak to zazwyczaj bywa w bmw ?

Aha i bardzo ciekawa sceneria... drukowane jakoś na zamówienie ?

Edytowane przez York
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się komora silnika, podwozie i wykładzina w bagażniku :)

 

Zdjęcia ładne, z pomysłem, ogólny efekt psują koła wg mnie, a dokładniej ich rozmiar. Wydają się ogromne.

 

Oprócz tego - przyjemny dla oka samochód. Fajnie będzie obejrzeć Twój kolejny warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór kół fajny, wykonanie też, jednak ich rozmiar jest mocno przesadzony i mocno psuje całość.

Model robi ogólnie pozytywne wrażenie, ale jak się weźmie pod uwagę poszczególne fotki. Jako całość ciut mi się gryzie ładny lakier i blacharka z zewnątrz oraz trochę przechodzone, ale czyste wnętrze z mocno rdzawym spodem i brudną komorą silnika. Sorki za skojarzenie, ale wygląda jak egzemplarz przygotowany na szybko do fotek celem wystawienia ogłoszenia na OLX przez "Mirka handlarza" z opisem "Jedyna taka igła, idealna dla kolekcjonera, bez wkładu finansowego" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :)
Macie rację z tymi kołami bo im dłużej się przyglądam to już sam tracę w nie wiarę :D
Jak się zrobi cieplej to zrobię sesję na zewnątrz i przy okazji zmienię koła na mniejsze. Mam nadzieję, że uda mi się kupić ładne BBS'y.


Tło to zwykłe wydruki z atramentówki naklejone na tekturę.  Zdjęcia z sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Troszkę to trwało ale w końcu udało się zrobić update. 17-tki BBS.
No mam nadzieję, że już nie ma wstydu ?
Fotki telefonem więc wybaczcie jakość.

 

BMW-update1.jpg

BMW-update2.jpg

BMW-update3.jpg

BMW-update4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BBSach obniżony to jest to, czego mu brakowało ale...Jest w całym modelu jedna duza niespójność. Z wierzchu wygląda jak prosto z salonu natomaist spód zrobiony na atak rdzy, jakby miał zaraz przeglądu nie przejsć. Sorry ale to sie kupy ne trzyma. Obecnie od lat już, szczególnie tego typu auta solidnie sie konserwuje bardzo wysokiej klasy specyfikami i nie ma mowy o tym, by "ruda" sie gdziekolwiek pojawiła. jak auto wygląda "od góry" jak nowe, gwarantuje, że "od dołu" jest dakładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę odpowiedzieć. Od początku takie było założenie. Zakładam, że gdzieś istnieje taki samochód, który podobnie wygląda. A ja nie będę się przejmował w jaki sposób obecnie się konserwuje auta. To nie jest replika a ja nie jestem paranoidalnym ortodoksem by zamartwiać się podobnymi sprawami.
Uważam, że nie popełniłem karygodnego błędu. I tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinieneś raczej właśnie założyć, że takie auto jako youngtimer widuje drogę wyłacznie przy szczegolnych okazjach i na 100% jaest solidnie zabezpieczone. Ludzie nie restaurują aut o takiej wartosci idąc po łebkach. A jeśli nawet auto byłoby w fabrycznym stanie po dziś dzień, to i tak byłoby zakonserwowane bo po prostu nie dożyło by dnia dzisiejszego bez konserwacji podwozia. Takie sa fakty. To czasem smutne kiedy tu zaglądam i widze jak genialnie robicie modele i...jak zerowe macie pojecie o prawdziwych samochodach...Przez to niestety najelspze modele czasem po prostu tracą wiarygodnosc zp owodu detali, które nie mają odbicia w świecie realnym. W tym przypadku to pordzewiałe podwozie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.