Jump to content

ISU-152 Tamiya 1:35


RH
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem jest ok. Może bez współczesnych cudów jak modulacje itp ale poprawnie. Powinieneś spróbować wypłowień farbami olejnymi, prosta technika i łatwo ją kontrolować. No ale przede wszystkim zdjęcia. Widać, że robione gdzieś przy oknie. Najłatwiej wziąć czarną kartkę a2, położyć ją na krześle i cyknąć fotę na zewnątrz czy na balkonie (oczywiście nie w pełnym słońcu)  i będzie wyglądać o niebo lepiej. Wybacz szkic ? to mój max

F1C3605F-60C8-486F-8661-B920977AD43A.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Model wykonany rzeczywiście poprawnie a nawet bardzo poprawnie. Mam natomiast mieszane odczucia bo wydaje mi się, że zdecydowanie zbyt szybko zakończyłeś zabawę z tym pojazdem. Lecz jeszcze nic straconego bo to jest dobra baza pod dalszą robotę i z modelu bardzo poprawnego można by wyciągnąć model bardzo dobry. Trochę siuwaksów i dawaj więcej zdjęć bo tak jak napisałem tu jest potencjał pod coś lepszego. To błotko to chyba efekt arylowy od vallejo? Świetnie się prezentuje jak wetrzeć w niego jakiś pigment ziemisty.

Edited by TAW
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.