Skocz do zawartości

Volvo FH-12 Yamaha Team 2004r. 1:24 Italeri


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

Panowie mam małe pytanko dotyczące przewodów pneumatycznych, łączących ciągnik z naczepą. Jakiego koloru są te przewody?

Czy od hamólców, jest przykładowo czerwony a od zawieszenia żółty, czy mogą być np., dwa czerwone, lub czerwony i zielony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Dzięki panowie.

Dzisiaj pomalowałem windę z tyłu naczepy i nałożyłem kalkę. Winda jest jeszcze nie skończona. Model miałem dzisiaj skończyć, a następnie jechać porobić mu kilka zdjęć w terenie, lecz będę musiał to przełożyć na następny tydzień.

 

Model prezentuje się na dzień dzisiejszy tak.

0235f7f10ab03729.jpg

4191a4e96620b458.jpg

e9aa7d63d5c04a7d.jpg

2dd3c8e4521e99db.jpg

b2a3f2dfd550b4e5.jpg

fdc987dc8fe57be1.jpg

06c3450eea341ce6.jpg

8c9f657904b973ff.jpg

6c44f86f0bb8dffb.jpg

e6e409fdfc0eca0e.jpg

98e5cd1ef85265b0.jpg

543f6e1c0d6eadd2.jpg

9667d131bc8ea853.jpg

Skręciłem także przewody.

16b385b70e41dfb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Nie bardzo, zawsze elektryczny był czarny i powinieneś sie ego trzymać.

Nie miałem w moich zasobach czarnego przewodu, więc postanowiłem pomalować przewód innego koloru na czarno.

I tak ciągnik jest już ukończony i została tylko naczepa.

9d98f5f77a4994c8.jpg

c7fe84756210b460.jpg

92576f7e1c812035.jpg

3973d4c846aaf9c6.jpg

Zdjęcia w galerii miały się pojawić dzisiaj, lecz przez brak czasu oraz złą pogodę jestem zmuszony na przełożenie terminu na za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Mam 2 Pytania kolego jawkers ta winda załadowcza z tyłu naczepy była zbudowana przez ciebie czy to "fabrka" zbudowała i ona działa np. elektrycznie czy ręką trzeba , a drugie pytanko Przewody elektryczne/pneumatyczne u ciebie spełniają funkcję czy tylko imitacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sushi79 złość piękności szkodzi , szukam takich siłowników by zrobić podobną windę załadowczą dla tego tu jestem , a post nie został zamknięty więc go ciągnę dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Mam 2 Pytania kolego jawkers ta winda załadowcza z tyłu naczepy była zbudowana przez ciebie czy to "fabrka" zbudowała i ona działa np. elektrycznie czy ręką trzeba , a drugie pytanko Przewody elektryczne/pneumatyczne u ciebie spełniają funkcję czy tylko imitacja ?

Winda jest z zestawu i trzeba opuszczać ją ręcznie. Przewody pneumatyczne są wykonane z przewodów elektrycznych (popatrz na stronę 24) i nie spełniają swojej funkcji są tylko imitacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.