Skocz do zawartości

Volvo FH-12 Yamaha Team 2004r. 1:24 Italeri


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Napisano (edytowane)

Witam.

Dzisiaj się troszkę śpieszyłem i wykonałem kilka czynności przy modelu. Jeszcze jutro z rana będę majsterkował, ponieważ chcę model wystawić na konkursie w Żywcu. Mam nadzieję, że zdąże. Model na konkursie będzie ukończony w 99,9%, ale chyba to nie stanowi problemu.

Zdjęcia wrzucę w późniejszym czasie, ponieważ fotosik coś szfankuje, a nie znam innego.

Owiewka.

DSCF1871.jpg

Wszustkie uchwyty.

DSCF1873.jpg

Kratka z tyłu i podnóżki.

DSCF1874.jpg

DSCF1876.jpg

Pośpieszyłem się z jednym lusterkiem i buła. Zamaskuję je na jutro a po wszystkim poprawie.

DSCF1870.jpg

Chlapacze będę matowe.

DSCF1879.jpg

Lusterko i uchwyty.

DSCF1877.jpg

Wycieraczki.

DSCF1878.jpg

I kalki.

DSCF1872.jpg

DSCF1875.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj się troszkę śpieszyłem i wykonałem kilka czynności przy modelu. Jeszcze jutro z rana będę majsterkował, ponieważ chcę model wystawić na konkursie w Żywcu. Mam nadzieję, że zdąże. Model na konkursie będzie ukończony w 99,9%, ale chyba to nie stanowi problemu.

Zdjęcia wrzucę w późniejszym czasie, ponieważ fotosik coś szfankuje, a nie znam innego.

 

Jak nie fotosik to photobucket.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Moto Gp i zaciekawiła mnie postać Valentino Rossiego. jeździł w barwach yamachy w roku 2004. Może jak byś poszukał to znajdziesz fotki volva??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz moje gratulacje za Festiwal, i to Międzynarodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Jeszcze raz dziękuję za gratulację.

Powoli budowa dobiega końca.

Dzisiaj miałem troszkę czasu i udało mi sie zrobić, klosze świateł. W niedzielę, postaram się wykonaż małe trójkąty, i tylną windę. Następnie przewody łączące, naczepę z ciągnikiem i w przyszłym tygodniu, model zabiorę w teren, w celu wykonania zdjęć do galerii.

Tak to wygląda, przepraszam za jakość zdjęć.

44cce0386e61a5e1.jpg

ea4ce7b8197930d7.jpg

be6260529df82207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naczepie pod trójkątami odblaskowymi nakleiłeś złe tablice wyróżniające, powinne być z żółtym tłem i czerwonymi obwódkami. Te naklejone świadczą o tym, że jest to ciągnik lub solówka a nie naczepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

 

W naczepie pod trójkątami odblaskowymi nakleiłeś złe tablice wyróżniające, powinne być z żółtym tłem i czerwonymi obwódkami.

Kalkomanie nakładałem tak, jak zaleca instrukcja. Nie znam się na oznaczeniach pojazdów, więc stąd ten błąd. Gdybym wiedział, że to są złe tablice, nie naklejał bym ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.