Skocz do zawartości

[S] F-16CJ Block 50 1:48 Tamiya + żywice Airesa


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mi zajęło przyznanie się przed samym sobą, że ja tego modelu już nie skończę. Dlatego sprzedam chętnemu ww. model w stanie częściowo już zrobionym.
Do wzięcia jest:

  • F-16CJ Block 50 Tamki - sklejony częściowo kadłub, większość części wyciętych z ramek i wstępnie oszlifowanych i obrobionych, rakiety AIM-9X ukończone
  • wnęki podwozia Aires 4370 - wklejone do kadłuba, nie pomalowane
  • kabina Aires 440 - pomalowana i wklejona do kadłuba
  • hamulce aero Eduarda 648039 - wklejone do kadłuba i sklejone
  • rakiety AIM-120C oraz AGM-88B Eduarda - ukończone
  • zasobnik Sniper XR Hasegawy - ukończony
  • zasobnik AN/ALQ-184(V) Wolfpacka - ukończony

Generalnie model jest gdzieś tak w 30% zrobiony jak sądzę. Kilka drobiazgów w kabinie się odłamało (podobnie jak kilka lotek w rakietach), ale nic nie zginęło. Brakuje jedynie tylnej części owiewki z przezroczystego plastiku (komplet owiewek z przyciemnionego plastiku (tinted) naturalnie jest w stanie idealnym), dodatkowo owiewka z przezroczystego plastiku ma delikatne pęknięcie, ale i tak do budowy modelu należy użyć przyciemnionej.

Dla zainteresowanych: tutaj prowadziłem warsztat, więc można sobie zobaczyć co i jak.

Całość: 100 zł plus koszt wybranego transportu.

V15sJ8u.jpg

d3GBxpt.jpg

Su1de6t.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.