Skocz do zawartości

Renault Magnum- pomoc drogowa [początki]


Garek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych

 

 

Tak więc ruszyły prace nad kolejnym modelem. Tym razem będę się

starał odwzorować takie cudeńko:

bc89d574f270a597m.jpg 0751929acb230b2am.jpg 05508fb211e409d6m.jpg

 

 

do tego celu wykorzystam te dwa modele:

d1c840636f5a1193m.jpg 5db33bfbf4ed241fm.jpg 92ea9eabbaee342am.jpg

b64e761b5ccbf66em.jpg 7fcde01006cfe455m.jpg 6764e70da97aeb8dm.jpg

 

 

 

Żeby nie było żadnych niedomówień pisałem d pana Druzgały z pytaniem czy się zgadza na odtworzenie jesgo samochodu w skali 1:24 no i co??

Oczywiście zgodził się i oferował swoja pomoc.

 

 

Moje stanowisko pracy:

f5b56d5a6366c553m.jpg

 

 

A to efekty mojej dotychczasowej pracy:

b2213460cf045377m.jpg 3005c1d4fb0a620cm.jpg defdbdb1dc276240m.jpg

b42ef3bb861194f2m.jpg e514b113c7f4cd4am.jpg 065b7ae9ef5597fdm.jpg

 

 

zbiornik:

3e0372e421fd07fcm.jpg 553e4bd9994f38a2m.jpg 61ed798d382fcba0m.jpg

 

 

mosty i małe przymiarki do ramy:

86b123339fd1bab1m.jpg 5565d76ddd5258e3m.jpg a49397b218af8eb9m.jpg

 

 

 

No to narazie byłoby na tyle. Prace idą do przodu.

Oby tak dalej.

===================================================================================

 

 

 

Chciałbym się zwrócić do wszystkich z prośbą zdjęć silnika, no i to na czym mi najbardziej w tej chwili zależy to fotki tylnich mostów.

Nie mogę nigdzie się dopatrzeć czy drugi most ma identyczne zawieszenie jak pierwszy czy jakieś inne. za każdą pomoc zapraszam na

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Druzgała obiecał Tobie pomoc to może podesłał by Ci trochę fotek

 

Narazie tylko obiecał ale coś się narazie nie odzywa. Mam zadzwonic do niego w sobote pogadać, to coś się zakręci. Myślę że będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma chyba inne baki, teraz dobrze nie pamiętam, ale są ułożone w innym miejscu.

 

Między innymi po to będę dzwonił. napewno ma gdzie indziej bo w tym miejscu są schowki. No a dopuki się nie dowiem paru istotnych rzeczy budowa ramy będzie stała w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki bardzo. Co prawda niebardzo się na tej fotce rozeznaje ale to moze dlatego że późno juz jest. W najbliższym czasie będę dysponował większą ilością zdjęć więc napewno będzie mi łatwiej budować.

 

Z tego co się orienyuję to ten siłownik jest od głównego ramienia tak?? a całty zbiornik jest na przedniej ścianie zabudowy tak?? dobrze widzę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, w końcu sie doczekałem. Projekt bombowy, czekam na efekt końcowy, jako że nikt nie zajął miejsca to ja siadam w 1 rzędzie z popcornem i colą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milmak dzięki dzięki. No te fotki to już mam na kompie, a filmik tez mam podobny bo też byłem na 14 TS: Muszę poprzeglądać swoje fotki może tam coś dojrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na 100% środkowa oś jest napędowa, a ostatnia wleczona na bliźniakach. Obydwie tylne osie na poduszkach

 

Dzięki wielkie!! To biorę się za robienie wleczucha. Tylko muszę gdzie podpatrzeć dokładnie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłanczam sie do kibicowania, usiąde w drugim rzędzie bo widzę że pierwszy już zajęty. Sam osobiście robię man na podobnej zasadzie Fajna zabawa z dorabianiem osi A co do samochodu to sam w sobie jest klasą

 

Oto kikla zdjęć z Krakowa:

a07f2ad825feb82cm.jpg5f76d5a3b3635d9am.jpg3bc302ce28cbe36bm.jpg6634900b949335c3m.jpg

 

PS>Myślę że Pan Druzgała nic przeciwku tem nie będzie miał, a tak poza tym to chyba ma on jeszcze jeden holownik lecz nie jestem pewien

PSS>Mogę podesłać w większej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckman byłem na TS to mam tyle fotek ze środka że głowa boli, hehe... tak ma jeszcze jeden holownik i jest to IVECO EuroTech chyba...

NO narazie jakos nie mogę się zebrać żeby wrzucić fotki ale wkońcu wrzuce. Prace pomalutku posuwają się do przodu. Musze podpatrzec tylko jak wygląda oska od "wleczucha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.