Skocz do zawartości

Panzer Kampfwagen II Ausf. F Tamiya 1:35 35009


sdkfz

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz w miarę dobrej sprężarki i aerka.Akurat to nie markowe ale powinny się nadać .Wiele więcej tego typu ofert tego typu znajdziesz na Allero.Tutak masz co prawda używki niemniej jednak jak wynika z opisu w bardzo dobrym stanie .Warto się zapytać sprzedających.Jak nie  chcesz podobne rzeczy znajdziesz naturalnie jak wspomniałem na większym portalu.Jak masz kompresor to spoko bo nie wiem czy jednak masz czy te butle ze sprężonym gazem.Niemniej nie do końca dalej wiem co już w ogóle masz ze sprzętu do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, push-up78 said:

Potrzebujesz w miarę dobrej sprężarki i aerka.Akurat to nie markowe ale powinny się nadać .Wiele więcej tego typu ofert tego typu znajdziesz na Allero.Tutak masz co prawda używki niemniej jednak jak wynika z opisu w bardzo dobrym stanie .Warto się zapytać sprzedających.Jak nie  chcesz podobne rzeczy znajdziesz naturalnie jak wspomniałem na większym portalu.Jak masz kompresor to spoko bo nie wiem czy jednak masz czy te butle ze sprężonym gazem.Niemniej nie do końca dalej wiem co już w ogóle masz ze sprzętu do malowania.

Ale nie chodzi mi o zestaw aerograf + kompresor tylko o to co pisałeś o jakimś zaworze, wężyku itp. Mam tak: farby Humbrola emanel. Aerograf jakiś około 70 zł dałem za niego na allegro kilka lat temu. Chyba 0.2mm. Jeżeli uda mi się wymienić dyszę to powiedzmy, że aero mam. Kupiłem butlę, żebym miał jak przetestować ten aero po czyszczeniu (przy czyszczeniu właśnie złamałem dyszę). Potrzebuję czegoś co ma być pomiędzy aero i butlą. Nie znam się na ciśnieniowych rzeczach, więc tak jak pisałeś jakaś rurka na pewno, jakiś zaworek. Nie wiem czy jakieś szybkozłączki, przejściówki itp. są jeszcze konieczne... Po prostu chciałbym linki do takich produktów, żeby nie było, że kupię coś co nie będzie współgrać. To jedno.

Drugie to, że jakbym chciał za jakiś czas kupić kompresor taki komplet z butlą jak pokazałeś na olx, a teraz bym składał zamówienie i np. można wykorzystać ten sam wąż co butli i np. dać jakąś szybkozłączkę, adapter lub cokolwiek w sensownej kwocie np. 5-10 zł, a nie 100 i używać tego w przyszłości z kompresorem to wolę to zamówić od razu jedną paczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...
50 minut temu, sdkfz napisał:

Koła są ogólnie przyklejone, ale ruchome (oprócz małych górnych). Nie pamiętam już, bo sklejałem je z rok temu, ale one mają jakiś system, że się obracają, ale nie mogę ich wyjąć...

To powodzenia w malowaniu podwozia. Zawsze gąsienice i  koła powinno na końcu sie dawać juz pomalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.