Jump to content

Kalkomanie do F-14D 1:72

Solo
 Share

Recommended Posts

Kupiłem niedawno Tomcata GWH, który choć bardzo fajny, to jednak kalkomanie ma trochę średnie, jak na mój gust, szczególnie jeśli chodzi o malowanie.
Słabo znam rynek w 72, więc małe pytanie: kojarzycie jakieś fajne kalkomanie w tej skali do F-14D? Najchętniej kupiłbym do malowania Bounty Hunters, ale zdaje się że to już jest w ogóle nie do zdobycia.
Są w ogóle jakieś sensowne i fajne malowania w tej skali do kupienia? Naturalnie nie mówię o Polsce, ale o całym świecie.
A może ktoś ma do sprzedania?

Najchętniej chciałbym coś takiego, ale rozważę wszelkie inne opcje:

Znalezione obrazy dla zapytania F-14D bounty hunters

Podobny obraz

W 48 kalkomanii jest do wyboru, do koloru: mnóstwo malowań od wielu firm, wszystko drukowane w Cartografie, a w 72 jest taka bieda z nędzą że aż mi trudno uwierzyć, że nie mogę niczego znaleźć. Może jednak źle szukam.

3 minuty temu, Matys napisał:

O, i to jest już coś konkretnego, choć o jakości Printscale słyszałem raczej nieprzychylne opinie. Szkoda że tylko w Martoli, bo ja tam nie kupuję. Ale widzę że jest na eBay.

1 minutę temu, Tazman79 napisał:

W ostateczności mam F-14 Fujimi w 72 z tym malowaniem a dokładnie Iraq Fredom

Jeśli chcesz się pozbyć kalek do tego malowania to chętnie odkupię.

2 minuty temu, Solo napisał:

O, i to jest już coś konkretnego, choć o jakości Printscale słyszałem raczej nieprzychylne opinie. Szkoda że tylko w Martoli, bo ja tam nie kupuję. Ale widzę że jest na eBay.

Jeśli chcesz się pozbyć kalek do tego malowania to chętnie odkupię.

Mogę Ci odstąpić cały model bo i tak go robił nie będę. Nawet za darmo bo mi tylko zalega

Kalkomanie PrintScale wyglądają super, ale faktycznie trzeba do nich podejść ostrożnie - lubią się zwijać i drzeć, ale jakoś już się nauczyłem z nich korzystać i od kilku zestawów nie mam problemów.