Skocz do zawartości

Missouri 1/350 Joy-Yard


Mirek-M128

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli spasowanie będzie dobre to może się to okazać hit sprzedażowy - cena ok. 170 dolców, a komplet blach imponujący. Tylko toczonych lufek szkoda.

 

EDIT: A nie, chyba są w zestawie metalowe lufy ?

Edytowane przez Dudzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zakupiłem jeden taki egzemplarz i powiem krótko: to jest najlepszy model okrętu jaki kiedykolwiek widziałem.

Szczegóły części plastikowych są porównywalne z żywicą i to jest największy atut modelu .

Liczba części fototrawionych jak w dobrych zestawach flyhawka, są metalowe lufy.

Zapakowany jest świetnie w wyprofilowany styropian tak, że ramki bezpiecznie leżą w swoich dziurach i nie latają po całym pudełku.

Kadłub ma delikatne wypukłości płyt pancernych nieporównanie lepsze niż u Enterprise Merita.

Kadłub nie jest w ramkach tylko stanowi oddzielną całość i jest jednoczęściowy.

Deskowanie pokładu jest w końcu tak drobne, że podejrzewam że w końcu deski są w odpowiedniej skali (suwmiarka by się przydała)

Wszystko wygląda świetnie i jest dopracowane, widać że robili to pasjonaci.

Będzie też do dokupienia jeszcze jeden zestaw blach oraz pokład drewniany, ale na razie nigdzie go nie ma.

Radzę się spieszyć z zakupem bo jest to seria limitowana do 3000 sztuk. Ja kupiłem sztukę 2305-tą.

Zdecydowanie najbezpieczniej kupić go na Hobbyeasy, jeszcze można go szukać na ebayu ale większe ryzyko.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zrobić porównanie między Missouri Joy Yarda a Veryfire.

Będzie o tyle ciężko, że jeden z nich będę sprzedawał i raczej nie chcę wyciągać ramek z folii.

Łatwo będzie porównać kadłuby i pokłady

Ciężka decyzja między nimi, Joy Yard ma lepsze plastiki a VeryFire lepsze blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha: to czy kupił to mi akurat niskim kalafiorem lata, skoro jest już taki wONtek, to fajnie byłoby zobaczyć te cudeńka. Sam temat jako taki mnie nie interesuje, więc nie będę rył w internetach w ich poszukiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku celowość tego wątku wydaje mi się mocno problematyczną. To trochę jakbyś bandzie erotomanów mówił że rozkładówka w nowym Playboyu jest naprawdę fajna, ale musi im wystarczyć na to Twoje słowo :wink:

Poza tym traktuj to co piszę z rozluźnionymi pośladkami .....

 

PS. w sumie link do tych wyprasek w zupełności by wystarczył, jeżeli rzeczywiście są w internetach.

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu jest inna rozmowa prawda? Rzeczywiście wygląda dobrze. Co mnie się na oczy rzuciło to te wielkie dziury pod drabinki w rufowej nadbudówce. To  średni pomysł. Reszta jest raczej impressive :szczerbol: Może zrobią jakiś ciekawszy okręt.... jak na przykład ten Junyo  z ostatniej fotki :haha: 

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.