Jump to content

zloty

Members
 • Content Count

  1,354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by zloty

 1. Gratuluję Mistrzostwa Świata w klasie 350!
 2. Ciekawe zdjęcie. Na dodatek każdy ma inny układ plam.
 3. @wielkamucha-preiser 77100
 4. Dziękuje Marku! Robienie tak znakomitych modeli jak ten edkoplacek to czysta przyjemność. Sloty i klapy w pozycji "na ziemi" to obowiązek.
 5. Dziękuję za pozytywne opinie. @Woit -temat drewnianego podkładu tutaj jest wyjaśniony @GreGG24-jak byś kupował , to warto się zastanowić nad gotowym płatem https://heroesmodels.it/shop/resin/1-144-a-4-skyhawak-wings-for-platz-eduard-kit/
 6. No to Boeing 307 Stratoliner z Rodena jest dla ciebie w sam raz.
 7. Nie mam z monetą , ale mam na dłoni.
 8. Fajny ten Drim. Masz w planach jeszcze jakiegoś pasażera , czy to tylko tak okazjonalnie?
 9. Galerię umieściłem w dziale samolotowym , dla zwiększenia zasięgu rażenia klubu 144. Serdeczne podziękowania dla Piotra Marudka za pomoc przy powstawaniu modelu.
 10. Samolocik A-4F Skyhawk z VA-164 "Ghostriders" , stacjonujący na USS "Hancock" w 1971 roku. Dla zainteresowanych warsztat , Zapraszamy wszelkich maniaków do działu 144.
 11. Moje drugie podejście do czarnego tła w 1:144.
 12. A tak w ogóle to , farba użyta na tym Drakenie tak płowieje , a może to są jakieś zaprawki?
 13. Gała wynalazł czworokąt bermudzki, łajba znikła , tylko jakieś dziwne miraże...
 14. Znakomity! Napisz jakich technik używałeś , kredki , pigmenty ?
 15. Pytanie o kolory kamuflażu. W instrukcji zalecają zestawienie Gunze 302 , 303 , 72.Czyli jasny szaroniebieski i dwa odcienie zieleni. Na fotografiach ciemniejsza zieleń idzie ewidentnie w kierunku brązowego. Zastanawiam się czy te brązy to wynik oddziaływania słońca ?(dobrym przykładem jest Ju52 z krakowskiego muzeum , wygląda jak z Africa Korps ). A może Japończycy rąbnęli się w instrukcji?
 16. Axel ma rację , miałem na myśli Crusader III , dodatkowy plus tego samolotu jest w tym że jak się przyjrzeć , to można dopatrzyć się w nim polskiego husarza.
 17. Akurat Irydę to by pewnie kupili. Ale przypomniał mi się jeszcze taki rarytas jak Vought XF8U-3 Crusader III. To by było coś!
 18. Żbik fajny. No to teraz czas na prawdziwą rurę w wykonaniu Army. np Super-Étendard albo dziwak Cutlass.
 19. Chyba czas przewartościować określenie szortran , skleiłem ich ze 30.Ale żaden nawet nie leżał w pobliżu tego modelu CP.
 20. No to dawaj Filip Phantona , dorzucę swojego i będziemy mieli mini projekt grupowy w projekcie grupowym. Tymczasem; Martin baker mk4 metamorfoza. Kabina będzie zamknięta więc nie spinam się za bardzo.Wykonałem niezbędne minimum , wyrównanie burty i jakieś tam boczne panele.Przyłożę się bardziej do tych wszystkich gratów na podszybiu. Usterzenie płytowe kiedy samolot jest na ziemi lekko opada , dlatego konieczne było odcięcie i wklejenie do kadłuba mocowania.Teraz mogę ustawić odpowiedni kąt. Korekty wymaga też mocowanie zewnętrznych belek pod skrzydłowych , jeśli nie chcemy obwiesić samolotu jak choinka.Tak samo trzeba zaszpachlować dziurę w kadłubie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.