Jump to content

zloty

Members
 • Content Count

  1,246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by zloty

 1. Będzie budowanie na czarnym. Zobaczę czy to jest lepsze niż preshading.
 2. Bardzo dobrze to wygląda , niedzielny spacer z dzieckiem , monumentalny pomnik ku czci piątaka...
 3. Jaki rozmiar użyłeś w Hellcatcie?
 4. Czy dobrze pamiętam ,wszystkie zaczęte warsztaty zostały ukończone? Czyli 110% normy w narodzie wyrobione.
 5. Piękna miniaturka , ciekawie wymalowana. Szkoda że 700 nie przekonuje Cię.Jest to skala trudna ale b.efektowna. Wszyscy się zachwycają jakie to małe i jak to możliwe zrobić coś takiego.
 6. Dzięki za przedstawienie tego Phantoma. Ze szkiełkiem to chyba będzie trzeba znaleźć jakiegoś chałupniczego wytwórce vacu.
 7. Akurat ten Phanton na foto w necie to kiepsko się prezentuje. Ten https://www.1999.co.jp/eng/m/image/10410776 wygląda ok. Ale i tak chyba najlepszy Phantom w skali Tomytec. Edit Popatrzyłem na https://www.scalemates.com/products/product.php?id=1073205&p=timeline i to jest ten sam model. Wrzuć dobrego inboxa ,zobaczymy co co za gagatek.
 8. Zestaw malowań japońskich śledzi jest super.
 9. No cóż Hans , stado się rozrasta , jakoś ten drób zawładną mnOM ostatnio. Ale więcej do zadbania = więcej radochy
 10. Pociągnijmy jeszcze temat F104. Warto czekać na Platza/Eduarda? Revell/Mark kusi ilością wersji i bogactwem malowań.
 11. Marek , jak oceniasz wypraski Harriera?
 12. Tutaj można podpatrzeć wypraski i malowania Harriera i Starfightera zaproponowane przez Mark1. https://kampfgruppe144.blogspot.com/ Czy jakieś wprawne oko może ocenić czy Harrier to nowy produkt a Starfighter to przepak Revella?
 13. Na łolu FH na Fb piszą że realised w septemberze.
 14. Może by pasował ale koniecznie z żółtymi wieżami.
 15. Ścieżka zdrowia dla slotów.Prawy przed , lewy po. Skuter w objęciach krakena.
 16. no i niestety chyba się doczekałeś 😉
 17. @mbrnnr- o tym myślisz?
 18. Eee wiesz ,to jest naprawdę małe. Ale może w następnych Plackach zaplanuję większą chirurgię.Płyną już do mnie F-105 i F-106.
 19. @mbrnnr - dokładnie, dobrze zrobionego Skyhawka Platza można pomylić z modelem w 48. @Artur D. - musiałem , sloty opadają pod wpływem grawitacji , a jak już zacząłem to i klapy poszły.Można było wyciąć jeszcze hamulce na burtach (w modelu są zaznaczone od wewnętrznej strony połówek kadłuba) ale już nie ryzykowałem.
 20. U mnie też jest problem z certyfikatem.
 21. U mnie widać że różowy jest lekko zmodulowany.Poza tym gwiazdy są fajnie postarzone. To jest bardzo ładny model.Wszystko jest wyważone ,są subtelności w śladach eksploatacji ale robi wrażenie w miarę nowej maszyny. I dlatego napisałem że jest to przemyślane malowanie. Co do staranności to chyba nikt rozsądny nie będzie miał uwag.
 22. Śliczny i uroczy. Okopcenia i śmigło klasa.Widać staranność i przemyślenie malowania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.