Skocz do zawartości

Pzkpfw III Ausf F Dragon 1/35


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Orange box Dragona + gąsienie miniartu. Miała być jeszcze lina z eureki ale szkoda jej do tego modelu. Rust in Peace:szczerbol:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

Edytowane przez Lipa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym je po całości pociągnął Tamiya XF-84 Dark Iron, potem metalizerem po krawędziach o których pisał Spotter, na to jakiś kurz i nne syfy ewentualnie. Fotka mojej jako przykład o czym mowa. 

DSCF7940.JPG

Edytowane przez bazylms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Spotter napisał:

Gąski za bardzo się błyszczą. Tak uwalone podwozie a gąska czyściutka. Do tego jakiś ciemny kolor jako baza, że niby trochę zaśniedziałe i może lekko przyrdzewiałe. Błyszczeć powinny tylko w miejscach styku z kołami oraz podłożem. 

Szkoda że lufy nie dałeś metalowej. Ta straciła jakoś obłości i jest krzywa. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. 

Malowanie ok, ale ja bym więcej kontrastów dał. Ale to tylko ja. 

Dobra Ty to Ty. Jakbym Cie mógł prosić byś rzucił fachowym okiem jeszcze raz. Wyłamałem i wkleiłem jeszcze raz. Spojrzałem na zdjęcia i rzeczywiście ucieka trochę na prawo patrząc od tyłu wieży. Wrzucam też fotki jak wyglądało malowanie zanim zagotowały mi się farby olejne. W tym przypadku też chciałbym prosi o opinię.

41 minut temu, bazylms napisał:

Ja bym je po całości pociągnął Tamiya XF-84 Dark Iron, potem metalizerem po krawędziach o których pisał Spotter, na to jakiś kurz i nne syfy ewentualnie. Fotka mojej jako przykład o czym mowa. 

DSCF7940.JPG

 

No ja swoje zrobiłem na przysłowiowy odp... Czarny podkład, zęby przetarte steel vallejo. Na to pigment w 2-4 fazach by zróżnicować jego przyleganie na gąsieniy. Na konie palec grzebalec w pigmencie polished metal i jazda po części dolnej.

DSCF1509.JPG

DSCF1511.JPG

DSCF1512.JPG

IMG_20190819_192808.jpg

IMG_20190819_192819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za cienki żeby w kilka h przemalować model. Do tego jeszcze w nocy kiedy to ledwie widzę na oczy :haha:Dzięki za opinię. Dokładnie o to mi chodziło i co gorsza potwierdziłeś moje wątpliwości co do samego malowania. Docelowo chciałbym malować w "marmurki" jasne u góry i ciemne na dole no ale to zobaczymy przy następnych. Poprawki na gąsieniach zrobiłem od nowa. Dzierganie po ćmoku to nie był dobry pomysł. Udało mi się urwać koła napędowe i bezboleśnie zdjąć je w całości. Nałożyłem więcej pigmentu+pstrykanie z pędzla żurem "mud effects" od miga+dark steel z palca. Dark steel daje trochę mniejszy połysk i wygląda chyba lepiej. Wrzuciłem zdjęcia sprzed i po pigmencie bo zauważyłem, że aparat wariuje przy fotografowaniu gęsto ułożonych połyskujących elementów.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.