Skocz do zawartości

Macchi Mc-202 Folgore Hasegawa/Hobby 2000 1:72


Xmen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.01.2020 o 21:44, zatras napisał:

Pewnie na żywca ,ze dwa razy lepiej wygląda niż na tych Pawełkowych fotkach :nauka2:Już ja to wiem .

Ale ,ale....... po bliższych oględzinach to: nie ma ,,łosia" ,czysty jakiś taki ,jak z salonu- Fiata-no i nie ma ,,łosia"  

 

20 godzin temu, zatras napisał:

A już na ,,poważnie" widzę (tak podejrzewam ) że plamki piaskowe malowałeś chyba od masek ,czyli najpierw piaskowy, potem maski lekko uniesienie i na to zielony ,,butelkowy''(chyba butelkowy)?

Mam racje ,bo bardzo regularnie to wyszło na takim maleństwie ?

 

10 minut temu, zatras napisał:

Eh Krzysztofie nie ,,czepiaj'' się wnęk.Takie fabryka Hasegawy dała i Pawłowi jako modelarzowi to wystarcza :chytry:.

Co miał zrobić -przerabiać!!!-jeszcze czego ,dobrze że w ogóle są

 

Czy mi się wydaje czy coś komuś dolega :hmmm:

Może by tak kolega CRIS pochwalił się swoimi MODELAMI, bo jakoś na obydwu sąsiadujących ze sobą forach nie widziałem żadnego ?.

Czyżby my, prości zlepiacze części z polistyrenu nie jesteśmy godni światłości bijącej od nich?

Przecież ten blask wyzwolił by w nas niewątpliwie chęć walki z gniotami i niedoróbkami serwowanymi nam przez rodzimych i zagranicznych rozlewaczy plastiku do form

Tak oświeceni ruszylibyśmy wszyscy zgodnie szlifować końcówki skrzydeł i wyklepywać na kowadle prawidłowe noski natarcia!

wink3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić ,jeśli coś lepie to w zaciszu domowym i nie odczuwam przemożnego ,wewnętrznego nakazu ,pokazywania tego całemu światu .

A jak już się bawisz w ,,adwokata '' to przeczytaj uważnie parę akapitów wyżej ,a dojdziesz do wniosku że ,,Piorun'' podoba mi się nad wyraz.

Zresztą ,odkąd wydziałem modele Pawła na żywo ,na konkursie we Wrocku ,to wiem na jakim są one poziomie (a i pogadaliśmy troszkę ) , zdjęcia tego niestety nie oddają.

A trochę ,,uszczypliwej'' krytyki Pawłowi nie zaszkodzi ,bo ostatnio to on się wziął za krytykę modeli i przede wszystkim poglądów innych .

Tak że ; abtb -odpuść sobie ,bo o pewnych sprawach nie masz pojęcia i po co Ci ,,Fan' w mojej skromnej osobie:wink:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, abtb napisał:

Takie fabryka Hasegawy dała i Pawłowi jako modelarzowi to wystarcza :chytry:

Dokładnie tak.Gdyby to był model "wystawowy"to może bym się pokusił o jakieś zmiany.Na półkę w zupełności wystarczy.

 Krytyki się nie obawiam o ile jest na temat .

32 minuty temu, zatras napisał:

przede wszystkim poglądów innych .

Mógłbyś mi przypomnieć kiedy i kogo poglądy skrytykowałem.Niech każdy robi jak uważa.Cały czas to powtarzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.