Skocz do zawartości

Yamaha YZR 500 88' 1/12 Hasegawa OOB


jrminiatures

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

W okresie świątecznym zacząłem zabawę z oto takim motorkiem od Hasegawy. Motocykl zbudowany prosto z pudła. Malowany Mr Colorem, Metalizerami od AK oraz błyskiem GX112 UV.

Teraz już wracam do lotniczych zmagań :)

Oglądajcie.

 

Motocykl_01.jpgMotocykl_02.jpgMotocykl_03.jpgMotocykl_04.jpgMotocykl_05.jpgMotocykl_06.jpgMotocykl_07.jpgMotocykl_08.jpgMotocykl_09.jpgMotocykl_10.jpgMotocykl_11.jpgMotocykl_12.jpgMotocykl_13.jpgMotocykl_14.jpgMotocykl_15.jpgMotocykl_16.jpgMotocykl_17.jpgMotocykl_18.jpgMotocykl_19.jpgMotocykl_20.jpgMotocykl_21.jpgMotocykl_23.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WojtosDK napisał:

Pięknie wygląda ? a metalizery od AK jak się sprawowały bo zamierzam kupić ??? Jaki podkład dawałeś pod nie?

Dzięki, metalizery AK używam od jakiegoś czasu i są ok. W zależności od efektu końcowego stosuje czarną matową/błyszczącą tamiye jako podkład pod nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To   był czas początków restrykcji reklam papierosów. Niektóre kraje wprowadziły już zakaz reklamowania produktów tytoniowych. W czasie rund odbywających się w tych krajach pozostawiano tło graficzne na owiewkach, a znikały napisy Lucky Strike, Marlboro, Rothmans... . Szkoda. Reklamy marlboro puszczane w kinach przed filmem były bardzo malownicze, a głos lektora wypowiadającego nazwę fajek docierał do trzewi. W tych czasach Magda jeszcze popalała i kiedyś w Szczytnie wysłała mnie do kiosku po szlugi. Trzeba było widzieć minę pani w kiosku, kiedy poprosiłem o MAAARLBORROUGHHH głosem imitującym lektora z kina. Musiałem powtórzyć po polsku, jak człowiek: 'Malboro proszę.' :)

Niezwykłe czasy Grand Prix. Te dwusuwowe pięćsetki to były potwory, które natychmiast odsiewały prawdziwych twardzieli od reszty świata. I Kevin Shwantz zapierdalający 'win or die trying!' na niedorobionym moto. Co to był za widok!

Aha: model przedstawia motor z jakiejś gry, czy filmu, o ile się nie mylę. Ja nakreśliłem tło z realnego świata.

 

Edytowane przez greatgonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.