Jump to content

Yamaha YZR 500 88' 1/12 Hasegawa OOB


jrminiatures
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

W okresie świątecznym zacząłem zabawę z oto takim motorkiem od Hasegawy. Motocykl zbudowany prosto z pudła. Malowany Mr Colorem, Metalizerami od AK oraz błyskiem GX112 UV.

Teraz już wracam do lotniczych zmagań :)

Oglądajcie.

 

Motocykl_01.jpgMotocykl_02.jpgMotocykl_03.jpgMotocykl_04.jpgMotocykl_05.jpgMotocykl_06.jpgMotocykl_07.jpgMotocykl_08.jpgMotocykl_09.jpgMotocykl_10.jpgMotocykl_11.jpgMotocykl_12.jpgMotocykl_13.jpgMotocykl_14.jpgMotocykl_15.jpgMotocykl_16.jpgMotocykl_17.jpgMotocykl_18.jpgMotocykl_19.jpgMotocykl_20.jpgMotocykl_21.jpgMotocykl_23.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, WojtosDK napisał:

Pięknie wygląda ? a metalizery od AK jak się sprawowały bo zamierzam kupić ??? Jaki podkład dawałeś pod nie?

Dzięki, metalizery AK używam od jakiegoś czasu i są ok. W zależności od efektu końcowego stosuje czarną matową/błyszczącą tamiye jako podkład pod nie. 

Link to comment
Share on other sites

To   był czas początków restrykcji reklam papierosów. Niektóre kraje wprowadziły już zakaz reklamowania produktów tytoniowych. W czasie rund odbywających się w tych krajach pozostawiano tło graficzne na owiewkach, a znikały napisy Lucky Strike, Marlboro, Rothmans... . Szkoda. Reklamy marlboro puszczane w kinach przed filmem były bardzo malownicze, a głos lektora wypowiadającego nazwę fajek docierał do trzewi. W tych czasach Magda jeszcze popalała i kiedyś w Szczytnie wysłała mnie do kiosku po szlugi. Trzeba było widzieć minę pani w kiosku, kiedy poprosiłem o MAAARLBORROUGHHH głosem imitującym lektora z kina. Musiałem powtórzyć po polsku, jak człowiek: 'Malboro proszę.' :)

Niezwykłe czasy Grand Prix. Te dwusuwowe pięćsetki to były potwory, które natychmiast odsiewały prawdziwych twardzieli od reszty świata. I Kevin Shwantz zapierdalający 'win or die trying!' na niedorobionym moto. Co to był za widok!

Aha: model przedstawia motor z jakiejś gry, czy filmu, o ile się nie mylę. Ja nakreśliłem tło z realnego świata.

 

Edited by greatgonzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.