Skocz do zawartości

RENAULT MAGNUM ----------->>> B R E V I T E R


KRUGER_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie musiałeś usuwać tyłu. Wystarczyło trochę przerobić leżankę i dużo pracy mniej. Wycinasz jakby środek dorabiasz podłogę i boki. W efekcie masz przerobione na wersję z otwartym pakietem biurowym. Trzeba oczywiście jeszcze trochę rzeczy zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w malowaniu K.POLAK to moze jakos wyjdzie

 

Jak byś czytał dokładnie kolego to byś wiedział, że Kruger zmienił koncepcje malowania na firmę Breviter.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra wersja biurowa czy DE LUXE jedno mi tam ale jestem ciekaw jak tam dalej Ci to idzie może jakiś UPDATE Bo się zaczynam niecierpliwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze , jaki zbieg okoliczności , własnie miałem robić update .

 

Witam wszystkich po dłuższym nieodświeżaniu tematu .

Prace idą jakoś do przodu .

 

 

Silnik juz zamątowany , część osprzetu też .

005247ded72dc1e9.jpg

ccb2ded018e4a25a.jpg

 

Piasty wycięte , jeszcze nie skrócone .

3802b2717c526791.jpg

 

I idąc za poradami , znowu wkleiłem leżanke wraz ze schowkami , teraz bedziemy kombinowali jak to ładnie wykończyć .

e79bbabf9d410902.jpg

 

 

 

Teraz czas na moje pytania pomocnicze .

Jakim kolorem pomalować ( spray ) koła , szarym czy jakim , byle nie chrome effect bo to dziadostwo , chyba ze w ostateczności .

 

I prosił bym o zapodanie jakiejs fotki , jak wyglądają nadkola w magnumce , nic nie mogłem znaleźć .

 

Czekam na opinie i spostrzeżenia .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki znalezione na szybko:

1795co.jpg

4cre219chsvva2hamed.jpg

 

renault-magnum-480-dxi.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to te magnumki z nadkolami od Adize nie są takie same jak w magnum 2001. Te nadkola są stosowane w magnum 2,3 a 2001 ma takie jak w integralce, oczywiscie moze miec jezeli ktos je sobie zalozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam po dłuższej przerwie , ostatnio nie chciało mi sie nic zabardzo robić , ale usiadłem , poszpachlowałem i wyszlifowałem bak oraz przykleiłem go do ramy , teraz pracuje nad resztą ramy , moze w miejsce koła zapasowego dojdzie jakis bak .

 

IMG_0789.jpg

IMG_0790.jpg

 

Teraz troche zaczne cos wiecej robić przy modelu .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, wciąż czekamy na pomalowanie ramy Czym szpachlujesz szpachlą revell, czy samochodową Novol? Widze, czym dalej to ładniej idą prace A rame jakim spreyem chcesz malować czarnym Motip, DecoLack..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uh ale sie zakurzył temat ... ale "mieliśmy" swoje kryzysy , jednak juz po , ufff

 

No to prezentują sie na nastepujacym etapie

Rama pomalowana matem , szczerze to mi sie podoba w 80%

Czekam na podkład do karoseri i bedzie czerwony nakładany , mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu .

 

Sorki za słabe fotki , ale jakos tak ...

 

No to lecim z tym koksem

IMG_0833.jpg

IMG_0832.jpg

IMG_0831.jpg

IMG_0830.jpg

IMG_0829.jpg

 

I tutaj taki mały bonusik z serii co to za shit .

IMG_0828.jpg

 

Pozdrawiam i czekam na komentarze .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.