Skocz do zawartości

Citroen 2CV "Cocorico" - Revell 1:24


toled

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej zbudowane Renault musi mieć kompana. Padło na nowy-stary wypust Revella z wersji 2016 "Sauss Ente" dodano nowe kalkomanie.

Wersja prosto z pudełka z ewentualnymi drobnymi dodatkami od siebie.

IMG_20200501_122353.thumb.jpg.65c24933c2edea4a317a57626e882bdc.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _OldMan_ napisał:

Masz jakieś porównanie do Tamiy'i ?

Tak, Tamiiye ciężko dorwać ? Revell to Revell - idealnie nie jest, często trzeba sporo szlifować, części ogólnie do siebie pasują, buda nie ma nadlewek i ze dwa małe szwy po formach. Jedynie kalkomanie robią ten model ciekawym. 

Jeżeli chcesz robić zwykłą wersję - Tamiya, udziwniona - Revell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za fotele. Model nie będzie prosto z salonu, ba! Będzie jak to brzydkie kaczuchy - styrane życiem. 

IMG_20200501_152651.thumb.jpg.ab7fcb3956b8e0830181572966fa965f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne klimaty z tymi Francuzami masz. Chyba podejmę wyzwanie i sobie rozgrzebie Renówke, 2CV jest klasyką i w pickupie jest super spartanią, tylko ta cena Ebbro.

Czekam na aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Jestem na etapie "psucia" modelu. Pewnie niektórym się nie spodoba taki gracik, ale cóż, mnie się podoba i to najważniejsze.

Pick Up jest ciekawy, ale jednak brałbym Revella 2cv Charleston- 2 razy tańszy i nie tak spartański wizualnie ? 

Moim marzeniem jest teraz dorwać DS 21 lub od biedy DS 19 od Ebbro, które podobno są niezłe, chociaż cena również wysoka.

Edytowane przez toled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Prosimy nie regulować odbiorników - ten model tak będzie miał. Oczywiście rozumiem, że jest to kwestia dyskusyjna, jednym się będzie podobało, innym nie. Ale dajmy temu szansę jak będzie to komponowało się z całością ?

Ogólnie doszedłem do jednego wniosku - jak się siedzi sporo czasu na Tamiyi, Hasegawie, Ebbro, Trumpeterze, ICM, to potem dostając w ręce Revell`a to jednak nie to. Może instrukcja jest przejrzysta, ale jednak te części...no coś im brakuje, są takie obłe, bez wyrazu. Ten plastik jest taki śliski, miękki i to podświadomie irytuje :D
IMG_20200503_150740.thumb.jpg.96a893712e1014df945abea6debf38e5.jpg

I troszeczkę zacząłem majstrować wnętrze. Ale tylko troszeczkę. 

IMG_20200503_151246.thumb.jpg.1995c9042a9c5777461366f84f81d1c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzimy do końca:) Ale to jeszcze nie koniec. 2 figurki i podstawka to będzie zabawa:DIMG_20200504_164222.thumb.jpg.6bf63a102fe515d0a7f23d1793718356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.