Skocz do zawartości

Nissan Skyline GT-R V.spec II (R34), 1:24, Tamiya


adize

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej jak do tej pory wszystko jest oki oczywiście karoseria będzie jeszcze polerowana więc tu nic nie mówię ale dostrzegłem że po jednej stronie opony są założone dowrotnie .Musisz je odwrócić żeby bieżnik był ułożony w dobrą stronę .Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Założyłam prawidłowo opony i zrobiłam kilka rzeczy:

 

IMG_2614.jpg

IMG_2615.jpg

IMG_2613.jpg

Wywierciłam otwory w rurze wydechowej.

 

IMG_2610.jpg

Pomalowałam otoczki szyb.

 

IMG_2630.jpg

Wkleiłam lustra w lusterka.

 

IMG_2608.jpg

Pomalowałam wnętrze na czarno i niektóre części na niebiesko. Muszę jeszcze nałożyc poprawki.

IMG_2619.jpg

Deska rozdzielcza pomalowana na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adize, kurzu na tym modelu tyle co w mieszkaniu rasowego mężczyzny :P Może pora zadbać o czystość miejsca pracy?

A tak serio, ładne wnętrze, podobają mi się kolorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oto kasta po wstępnej polerce oraz z wstawkami z folii BMF. Pomalowane są również na czarny mat uszczelki. Kasta będzie jeszcze polerowana pastą Finish.

IMG_2811.jpg

IMG_2815.jpg

IMG_2814.jpg

IMG_2817.jpg

IMG_2822.jpg

IMG_2828.jpg

IMG_2820.jpg

 

No i mam złą wiadomość: odpadła mi kalka na jednej feldze GTR, dlatego musiałam coś z tym zrobić. Spróbowałam zrobić taki 'niby znaczek' i oto co z tego wyszło:

IMG_2830.jpg

 

I oczywiście zgubiłam lusterko wsteczne, które powinno być wklejone we wnętrzu, ale spróbuję wykonać je z pozostałości z ramek - może coś z tego wyjdzie.

IMG_2829.jpg

 

A tu przymiarka:

IMG_2831.jpg

IMG_2832.jpg

 

Na fotkach kasty są jeszcze pozostałości po paście - stąd te białe miejsca.

Wiem, że model ma wiele wad i niedoróbek, co wynikło z mojej nieuwagi, ale myślę, że efekt końcowy będzie lepszy niż w tej chwili. Będą jeszcze dodane metal stickery oraz fototrawione siatki (dzięki koksik750 )

Pozdrawiam,

Ada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe wskazówki na przyszłość - folię BMF kładzie się jak model już jest wypolerowany wszystkimi pastami. A powiedz mi jak chcesz zrobić polerkę jak masz taką "skórkę pomarańczy" na lakierze?? - Tył wygląda fatalnie. pasta finish nie pomoże - na twoim miejscu zaczął bym polerkę od nowa - zmatowił lakier papierem wodnym 2000 aż usuniesz skórkę i dopiero zaczął polerkę pastami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koksik750 za wskazówki. Właśnie szlifuję jeszcze raz lakier i będę robić ponownie polerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżankę!!

Bardzo mi się podoba model na tym etapie i wnętrze też, a lakierowanie to normalnie mnie powala!!

 

PS: Wszyscy tak piwko stawiają, a w ogóle to koleżanka jest pełnoletnia?? Ja bym zaprosił Cię raczej na duuuuuże ciacho

Pozdrawiam i powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oto na nowo wypolerowana kasta:

IMG_2931.jpg

IMG_2932.jpg

IMG_2933.jpg

IMG_2926.jpg

IMG_2921.jpg

IMG_2918.jpg

IMG_2913.jpg

Teraz przykleję wszystkie metalstickery oraz wkleję szyby i będę czekała na siatki fototrawione.

 

a w ogóle to koleżanka jest pełnoletnia??

Nie , jeszcze dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz o wiele lepiej wyglada lakier a kasta prezentuje się Mam tylko jedną uwagę mianowicie uważam, że baza ma za duże ziarno, a może to ten kolor robi takie wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor lakieruj świetny, mój chevelle mocno odstaje. Ale polerowanko będzie. Świetna robota!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz o wiele lepiej wyglada lakier a kasta prezentuje się Mam tylko jedną uwagę mianowicie uważam, że baza ma za duże ziarno, a może to ten kolor robi takie wrażenie

 

Uważam, że ziarno jest dobre, tylko po prostu na zdjęciach ciężko to uchwycić. Na żywo wygląda o wiele lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.