Skocz do zawartości

toyota corolla WRC


asc_driver

Rekomendowane odpowiedzi

Model ładny nawet bardzo lecz mam jedno "ALE" w końcu jest to WRC więc według mnie odrobinka brudu by nie zaszkodziła chociaż to już kwestia gustu ale ogólnie model zasługuje na

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ccrriiss ty to każdy model najlepiej byś ubrudził, błotem , piachem, żeby był brudny.

 

Nie no nie każdy ale taki to napewno

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam wszystkich! To pierwszy mój post na tym forum. Zabieram się właśnie do sklejenia Toyoty Corolli WRC, a w związku z moim małym doświadczeniem mam do Was pytanie: Z czego mógłbym zrobić czerwone chlapacze widoczne na zdjęciu poniżej? Do głowy przychodzi mi póki co kilka sklejonych warstw plastikowej butelki.

 

Aha, i jeszcze jedno. Będę nadwozie malował białym sprayem. Czy wymaga ono później jakiegoś polerowania tego lakieru? Jeśli tak to czym mogę to zrobić?

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

0815e405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżka dziegciu do beczki miodu...

Większość fotek jest nieostra więc nie wszystko widać ale:

- brak jakichkolwiek linii podziałów;

- nie zeszlifowane nadlewki łączenia form na przednim zderzaku pod kierunkowskazem;

- odprysk farby przy dolnej krawędzi przedniego zderzaka;

- siatki w atrapie nie zamalowane na czarno w celu zasymulowania otworów;

- bardzo nierówno pomalowane uszczelki szyb;

- brak korka wlewu paliwa;

- brak czarnych obwódek wokół lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: model z tamci czy revla?? bo niewiem który wybrać ? Ma ktoś jakieś rozeznanie? Wiem że któryś z tych 2 ma taki nie do końca "orginalny" przód tzn niezafajnie odwzorowany ... A modelik całkiem ładny

 

Witam! Ja zakupiłem model TAMIYA na tej aukcji (cieszyński sklep HOBBY):

http://www.allegro.pl/item843097762_toyota_corolla_wrc_carlos_sainz_tamiya.html

 

Czytałem sporo na temat Corolli 1/24 i podobno TAMIYA stworzyła najlepiej odwzorowany model, dlatego też na produkt właśnie tej firmy się zdecydowałem. Razem z farbkami, klejami, przesyłką i innymi drobnymi akcesoriami cena modelu powinna wynieść około 210-220 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kawalek dobrej, modelarskiej pracy. Wydaje mi sie, ze zaciski hamulcowe sa oryginalnie w innym kolorze. Zaglebienia w karoserii rzeczywiscie moglyby byc pokryte czarnym kolorem. Ogolnie bardzo ladny model. Zalaczam link, gdzie kolega z klubu Corolli wrzucil fotki przedniej cwiartki auta. Widac mnostwo szczegolow. Polecam, jesli ktos szuka dokumentacji tego fragmentu. Przepraszam ale nie chce wrzucac fotek, ktore nie sa moje.

 

http://forum.corollaclub.org/viewtopic.php?t=19616

 

Auta WRC to jeszcze nie tak straszne "ulepy" jak auta startujace w Rallycrosie : ) Tam dopiero widac pospiech skladajacych auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.