Skocz do zawartości

Krupp L2H143 Kfz. 70 Protze 1:72 (ICM)


Andrzej_LK

Rekomendowane odpowiedzi

niestety, z tymi zbliżeniami to masz racje, muszę się nauczyć lepszych technik foto, przy największych faktura modelu przypomina papier ścierny...

wada L = 4,75, P = 3,25 :-( niby niedużo, tak w sam raz dla modelarza

;-)

Rafale, to głęboka prawda - dla nas pory roku są trochę poodwracane, idzie czas posuchy, a chciałbym jeszcze do wakacji skończyć inny projekt... jesli się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wada L = 4,75, P = 3,25 :-( niby niedużo, tak w sam raz dla modelarza

 

Ja 2.5 i 2 .

Powiedzieli (lekarz 0kulista) mi ze duzo ksiazek przy lampce musze czytac

Ta jasne - historycznych

Pozdrawiam.

A zblizenia?

Poprostu nie rob az tak blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE no Panie Andrzej, fotki luxio

A skoro powyższe takie, to i modelik o niebo lepiej wygląda.

Napisz, czy to "rusztowanie" pod plandekę ruszysz, i czy to drewno od budy bardziej zróżnicujesz...no już nie bądź taki skromny, Panie "Żółw" i pisz co tam dalej dodłubiesz..ogromnie żem ciekaw !

Co do serwerów zdjęć, tylko i wyłącznie photobucket.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za dobre słowo. rusztowania nie ruszę, ale zrobić taki model z plandeką to byłaby dopiero zabawa... drewno - na razie nie mam żadnych planów ale napisz co radzisz. na razie mam go dosyć i uznałem za skończony, wrzucę coś na pakę i poczeka na dioramę. dodłubię mu bardzo ładną scenkę - KW do kompletu, dioramę zobaczysz gdzieś w przyszłym roku przy moim tempie prac. co do Protze to chciałem więcej - miałem ochotę spróbować zrobić mu takie boczne dodatkowe okienka, przydałoby sie także jeszcze jedno lusterko wsteczne... ale to może kiedyś... bo ratuje nas cierpliwość ale ileż można ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o te ruruchny, plandeka ,jak widać leży zwinięta.

Jakby temu całemu tałatajstwu nadać metaliczny kolor , co o tym myślisz ?

A deski, bo też niejasno się wyraziłem, wewnątrz pościerać, no i na zewnątrz.

I oczywiście, choćby to miało trwać i 5 lat, myślę że będzie warto poczekać;)

Choćby na tank z "wodogłowiem" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, gdyby to był pomysł wcześniejszy to chyba bym się zdecydował na kolor metaliczny, przejadę jeszcze trochę ołówkiem. deski wewnątrz są trochę przybrudzone, jak być powinno. pomyslę trochę o pigmentach na deskach od zewnątrz. na razie mam go serdecznie dosyć a jeszcze parę rzeczy do skończenia leży na półce. A KW to też będzie wyzwanie żeby zrobić go tak jak chcę (zdobyty przez Niemców pod Dubnem z gustowną dedykacją dla Adolfa na wieży). Ale teraz w kolejce jest Hetzer 1:48, myslę, że coś tam czasem pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.