Skocz do zawartości

F-16N Viper - 1/48 Tamyia


Maxek

Rekomendowane odpowiedzi

Model ledwo co zjechał z taśmy montażowej. Wykonany prosto z pudła w rekordowym jak dla mnie czasie 2 tygodni. Malowany farbami Gunze. Jako, że kolekcjonuję tylko modele samolotów z napisem NAVY ten nie mógł mieć inaczej. Kalkomania firmy Two Bobs - F-16A/B NSAWC VIPERS #2.

Zapraszam do oglądania.

th_DSCF0001.jpgth_DSCF0002-1.jpgth_DSCF0003.jpg

th_DSCF0004.jpgth_DSCF0005.jpgth_DSCF0007.jpg

th_DSCF0008.jpgth_DSCF0009.jpgth_DSCF0010.jpg

th_DSCF0011.jpgth_DSCF0018.jpg

Wiem, wiem. Tło. Ale nie mam innego. Niech to będzie taki mój rozpoznawalny znak. Jak u van Gogha ucięte ucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model Super!!!!

A z tym tłem jako Twój rozpoznawalny znak to bardzo dobry pomysł .

Każdy artysta ma na swoich dziełach pozostawiony podpis .

Byle tylko inni to zrozumieli !!!

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze flage USA moznaby jakos lepiej wkomponowac, jesli juz koniecznie musi byc.

Ten model na prawdę stoi na fladze - to nie jest zabawa w PS. W ogóle to jestem zły, że zdjęcia nie wychodzą mi tak fajnie jak niektórym kolegom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyrazilem, ale wolalbym te flage gdzies w tle, ciut mniejsza, a model na jakims bardziej jednolitym tle.

Ale nie chce sie ju wiecej czepiac, to w koncu Twoja prezentacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o jakieś fotki kokpitu i wnęk podwozia. Model super. Jestem bardzo ciekaw tych detali o których wspomniałem. Aha, jestem zdania, ze jeśli ktoś CHCE zwracać uwagę, na świetny model, to mu żadna flaga USA w jakiejkolwiek formie nie powinna przeszkadzać

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze sie zapytam jaką farbą malowałeś dyszę wylotową silnika. Chodzi mi o powierzchnię wewnętrzną i zewnętrzną.

Wszystko malowane farbami Gunze serii C. Wnętrze biała FS17875 a zewnętrze to metalizer Aluminium albo Chrom Silver - nie pamiętam już. Na to wash czarną temperą.

 

Ja bym prosił o jakieś fotki kokpitu i wnęk podwozia.

 

Postaram się jutro zrobić takowe. Wszystko zależeć będzie od światła.

Witaj modelik bardzo ładny widać dbałość o szczeguły jednak jak dla mnie takie tego typu samoloty bez arsenału rakiet i bomb poprostu niewyglądają

No niestety jakiś zasad muszę się trzymać. Albo malowanie NAVY i tylko zasobnik ACMI na skrzydełku albo bomby i wyjątek w mojej kolekcji. Dla mnie wybór był tylko jeden. I tak ucieszyłem się z furtki jaką dają samoloty agresorów bo gdyby nie one ty nigdy bym nie wykonał modelu F-16 albo F-5. Ten ostatni będzie w malowaniu VFA-111 "Sundowners".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXIU!!! jak zwykle świetna robota, bardzo ciekawa koncepcja kolekcji no i ta flaga!!! jak dla mnie taki sposób prezentacji jest niezły, tak jak napisałeś, rozpoznawalny dla Twojego stylu, jak dla mnie BOMBA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pozytywne przyjęcie moich prac. Szczerze powiem, że jak tak patrze to coraz mniej jestem zadowolony ze zdjęć jakie zamieściłem. Chyba będę musiał popracować nad techniką albo zmienić aparat:) Już nawet mam na oku taki jeden fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dwa że to polskie forum i jakos ta flaga mnie razi.

Samolot amerykański to i flaga amerykańska. A może na polskim forum nie można amerykańskich samolotów prezentować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze mozna, widocznie Jacek nie doczytal Twoich wczesniejszych wpisow - o pewnym holenderskim artyscie. Proponuje wrzucac jedna fotke (wieksza - taka tytulowa) na fladze, a reszte na jakims jednolitym tle. Wszystkim bedzie latwiej.

Jezeli chodzi o model to jest super, tematyka agresorow zawsze mnie fascynowala. Moze malowanie nie jest najbardziej efektowne z tych ktore nosily "N-ki", ale to Twoj wybor. No i byla okazja zrobic samolot z napisem NAVY i Marines - jednoczesnie. Czekam na kolejne - modele - chetenie zobacze jakies A-7, F-5 czy A-4 w skorach agresorow.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.