Skocz do zawartości

VK 72.01(K) - Amusing Hobby, 1/35


Kalor

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się Twój warsztat. Jest super. Świetne efekty uzyskujesz. Kwestia niebieskiej wieży to jednak temat z pogranicza SF i trudno się do tego ustosunkować ponieważ nie do końca wiemy czy ma to być model pojazdu w fazie prototypu, którego z tego co wiem to nie było więc mógł wyglądać tak jak u Ciebie czy też miało to być malowanie zainspirowane grą WoT. Jak na pojazd to takie malowanie jakoś mi nie pasuje. Można sobie tu podyskutować. Ale plandeka to mi się nie podoba. Pomijając kwestię techniczną o której wspomniał kolega bulik58, że nie wygląda to jak plandeka to pozostaje kwestia merytoryczna.  Co ta plandeka miała by tam robić? Ktoś ją zostawił przypadkiem? Po co w ogóle ją przyniósł? Merytorycznie ten element nie pasuje mi do reszty, który moim zdaniem jest bardzo dobra.

Pozdrawiam.

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku plandeka była żeby nie było nudno, z założeniem że leży bo ktoś położył. Potem jak koledzy zakwestionowali to dorobiłem że plandeka przykrywała kadłub w czasie deszczu, stąd wyraźne odcięcie fragmentu osłoniętego i umytego przez deszcz. Rozumiem kwestionowanie gdyby to była flaga USA, ale to plandeka, rzecz dość powszechna w wojsku.

Ja na prawdę nie ogarniam co jest z nią nie tak, poza ograniczeniami skali to nie widzę różnic pomiędzy tym co znam z doświadczenia, zdjęciami a tym co zrobiłem, nigdy nie zbierlaliście plandeki z przyczepy na odp****l?

 

Kwestię niebieskiego wyjaśniłem wcześniej, zostawiam do interpretacji odbiorcy.  W wota nie grałem od 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wykańczam, zostało sporo istotnych popierdółek jak liny, figurka, przeczyścić gąski z błota, woda i sporo drobnych korekcji. Przy okazji błocko unieruchomiło mi gąski więc cały wysiłek który włożyłem w to żeby były ruchome poszedł na marne : (

Jak coś to podstawki nie będzie.

 

erwW9ge.jpg

ByMnLJW.jpg

GITageM.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.