Skocz do zawartości

Zabawy malarskie w 1:72, czyli FtF w innych barwach


GreGG24

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2021 o 11:55, Endrju napisał:

Dzięki za informację o reflektorach.  Nie wiedziałem o takim żelu, może dlatego że nie robię dioram. Czy to malowanie robiłeś zwykłą farbą czy też markerem Mołotow?

Co do oznaczenia Totenkopf to mam nadzieję, że nie odebrałeś mojego stwierdzenia jako jakiejś formy krytyki. Nie miałem takiego zamiaru chociaż po zastanowieniu doszedłem, że mogłeś tak odebrać. Gdyby jednak to przepraszam 🙂.

Pozdrawiam

Andrzej

 

Spokojnie, chodzi mi tylko o to, że nie wymyśliłem sobie tego malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 11:55, Endrju napisał:

Dzięki za informację o reflektorach.  Nie wiedziałem o takim żelu, może dlatego że nie robię dioram. Czy to malowanie robiłeś zwykłą farbą czy też markerem Mołotow?

Co do oznaczenia Totenkopf to mam nadzieję, że nie odebrałeś mojego stwierdzenia jako jakiejś formy krytyki. Nie miałem takiego zamiaru chociaż po zastanowieniu doszedłem, że mogłeś tak odebrać. Gdyby jednak to przepraszam 🙂.

Pozdrawiam

Andrzej

 

W dniu 26.02.2021 o 14:15, OLO napisał:

Totekopf to po niemiecku po chorwacku to lubanja, nie mieszajmy nazwami w głowach tym co nie w temacie a szkraby bardzo fajne pozdrawiam OLO.

 

Dzięki za info - masz więcej informacji na temat tego typu oznaczania pojazdów przez Chorwatów? Oprócz TK-3 jeszcze jeden PzKpfw. I ma tego typu oznaczenia. Pozostałe już nie, jest tylko szachownica.

 

A tymczasem nie próżnowałem przez weekend. Pomalowałem niebieski pas, detale, gąsienice i zacząłem robić efekty postarzania na rumuńskim (eks-polskim) Renault R-35.

 

IMG_0858.thumb.JPG.459af117bb69786155d1b11b8ea3256d.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 19:17, Michal_G napisał:

W sprawie reflektorów - czy masz porównanie Water Effects firmy Vallejo z Distalem Rapid i Crystal Clear od Humbrola? Chodzi mi o gęstość, szukam czegoś bardziej rzadkiego od Distalu i Crystal Clear`a.

Ten Water Effects to żel. Wygląda na jakąś pochodną wikolu, choć nie ma takiego zapachu. Mi też by się przydało coś bardziej rzadkiego, aplikacja tych gęstych specyfików nie jest najłatwiejsza, no i mimo wszystko pozostawia nierówną powierzchnię. Czytałem kiedyś o bezbarwnej szpachlówce epoksydowej Tamiyi, ale nikt mi nie był w stanie udzielić więcej informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.