Skocz do zawartości

T-55 w Polskim malowaniu,JW. Gubin nr.taktyczny 1458,kit MiniArt 37068 tzw. pokraka ): WRÓCIŁEM PO LATACH,ZAPRASZAM....


raval74

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, robertmodelarz napisał:

Miniart to super dokładne, ale strasznie rozdrobnione modele. Życzę cierpliwości i wytrwałości w kontynuacji warsztatu.  Czekamy na kolor!!! 

ten mały szkrab towłaśnie moja probka,myślę że wanna t odpowiedni kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, raval74 napisał:

ten mały szkrab towłaśnie moja probka,myślę że wanna t odpowiedni kolor?

Moim zdaniem trochę za bardzo ruski. Ja bym szukał czegoś z takiego jak na zdjęciach:

T-55_front_RB.jpg

T-55_skos_RB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
6 minut temu, Pitt35 napisał:

Co pierwsze się rzuca w oczy to reflektor Luna. Jak nie założyłeś osłony i postanowiłeś tak go przedstawić to powinien mieć czarną błyszczącą szybę tak jak poniżej:

13-744x420.jpg

No niekoniecznie:

 

IMG_20191029_112549.jpg

IMG_20191029_112535 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak widać beton w naszych muzeach naszych ma się dobrze. Ten reflektor służył do podświetlania noktowizji celowników działa, a nie oświetlania pola walki, dlatego powinien mieć taki czarny filtr.  Kierowca ma dwa reflektory jeden zwykły drugi własnie do podświetlenia noktowizji z takim czarnym filtrem.

Wiem, że kolego Robercie miałeś dobre intencje i do Ciebie nie mam żadnych pretensji ale te zdjęcia co pokazałeś świadczą tylko o tym jakie podejście mają to eksponatów muzealnicy.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, robertmodelarz napisał:

Tu mam takiego drugiego "artystę"

Teraz jest już chyba z czarną "przesłoną". (zamalowany czarną farbą). Mogę jutro porobić zdjęcia.

Pozdrawiam 

Grzesiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregory napisał:

Teraz jest już chyba z czarną "przesłoną". (zamalowany czarną farbą). Mogę jutro porobić zdjęcia.

Pozdrawiam 

Grzesiek 

Poprosimy fotki T-55 po agrotunningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2015 miał chyba wspomniany filtr:

Jutro podjadę i zobaczę jak to teraz wygląda.  

Zdjęcia jakiegoś konkretnego miejsca potrzebne czy szczegółowy walkaround? Teraz umieścili tam zakaz wchodzenia na pojazdy. 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregory napisał:

W 2015 miał chyba wspomniany filtr:

Jutro podjadę i zobaczę jak to teraz wygląda.  

Zdjęcia jakiegoś konkretnego miejsca potrzebne czy szczegółowy walkaround? Teraz umieścili tam zakaz wchodzenia na pojazdy. 

Pozdrawiam

Grzesiek

Płyta nadsilnikowa, rozmieszczenie zasobników na błotnikach, mocowanie beczek, właz ładowniczego i dowódcy, mocowanie DszK😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2021 o 21:56, robertmodelarz napisał:

Tu mam takiego drugiego "artystę":

 

Szkoda gadać co za dziadostwo.  Zauważyłem również, że często reflektor dla kierowcy jak i te na wieży również mają brak filtra podczerwieni. Tylko notka  służyła do normalnego światła dla kierowcy reszta reflektorów miała filtry podczerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.