Skocz do zawartości

Zmiana Miga na...i tu jest problem


SnajperTBG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Swojego czasu nakupowałem tych poradników Pana Miga Jimenza. Sporo człowiek się nauczył ale jego farby i podkłady to dla mnie porażka w porównaniu z Gunze i Tamiya . Niektórzy to reklamują ...no ale kasa,wiadomo 😅 Potrzebuję gotowych farb w sporej palecie np do polskich wozów ,całe nato,pustynne kolorki,ruskie itp. I tu się zastanawiam nad Hataką(znajomy polecił). Tylko nie wiem którą wybrać. Oczywiście maluję aero .

Edytowane przez SnajperTBG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SnajperTBG napisał:

Witam. Swojego czasu nakupowałem tych poradników Pana Miga Jimenza. Sporo człowiek się nauczył ale jego farby i podkłady to dla mnie porażka w porównaniu z Gunze i Tamiya . Niektórzy to reklamują ...no ale kasa,wiadomo 😅 Potrzebuję gotowych farb w sporej palecie np do polskich wozów ,całe nato,pustynne kolorki,ruskie itp. I tu się zastanawiam nad Hataką(znajomy polecił). Tylko nie wiem którą wybrać. Oczywiście maluję aero .

Ja nasze wozy LWP tym maluję:

Zestaw farb akrylowych Układ Warszawski HTK-AS24 Hataka-Hobby

Przedwojenne to np. to:

Hataka Hobby Paints MODERN POLISH ARMY AFV COLORS Orange Line Lacquer Paint  Set Models & Kits Military

Bardziej współczesne:

Hataka HTK-CS72 Modern Polish Army AFV paint set - Sklep modelarski Świat  modeli KoTeBi

Ruskie z II wojny światowej.

Hataka Hobby, zestaw farb modelarskich, Red Line, HTK-AS95 WW2 Soviet AFV  paint set - | Sklep EMPIK.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne Hataki pod aero to pomarańczki - lakiery. Możesz sobie obejrzeć paletę AK Real Color. Oprócz bazowych kolorów mają już fajne, "modelarskie" odcienie - rozjaśnienia, przyciemnienia itd. Zbierają całkiem dobre opinie, a, o ile mi wiadomo, to kontrowersje wzbudzały tylko lotnicze kolory. Parę słów - https://www.kfs-miniatures.com/real-colors-ak-interactive/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kuoilem w promocji w jadarze serie red line i psikalo sie calkiem miło. Ale doszla paleta orange line i powiem fiu fiu. Jestem bardzo zadowolony z ich użytkowania.  Dla mnie to 5/5! Moja top 3 firma jesli chodzi o farby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.