Skocz do zawartości

Cozy 1/9


bondarek

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach ostatniej edycji Nocnego Malowania Figurek zająłem się takim bardzo fajnym popiersiem. Figurka od rodzimego producenta Creepytables jest w sumie dość niepozorna. Na pierwszy rzut ok wydaje się taka komiksowa, ale im więcej "maziałem" tym bardziej mi się podobała 😎.

 

A tak to wyglądało, najpierw podkład i preshading, oczywiście Surfacer 1500 czarny i biały.

 

DSC05301.thumb.jpg.67a02e9f9ffc155a84d672b8c2e601ba.jpg

 

DSC05303.thumb.jpg.53e0020c139f458541928571a3bee6b3.jpg

 

Malując skórę wykorzystałem aerograf do wstępnego cieniowania, potem tradycyjnie pędzel, a na koniec jeszcze nieco wyrównałem aerografem, z efektem jak niżej:

 

DSC05308.thumb.jpg.944f2600f0f16ba7332d64c2b2b39614.jpg

 

DSC05309.thumb.jpg.f3f2cad558a159c03d092f3870dce36f.jpg

 

DSC05310.thumb.jpg.f46fcac2e1414aa54b4b8ac8199d66ab.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, M.A.V. napisał:

od razu mi się zawidziała ruda w zielonym sweterku,

Kilka już było 😉 ! Ale jakby jej nie pomalować, zawsze będzie śliczna i słodka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, M.A.V. napisał:

:super:

w kubasie co będzie? 

Kakałko albo kawusia ofkors.

 

19 godzin temu, bondarek napisał:

a sweterek na razie bazowy kolor, dla sprawdzenia koncepcji

Ona jest słuszna, ta koncepcja. Dodasz jakiejś mu faktury?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bondarek napisał:

Co się zaś tyczy faktury sweterka, to nie wiem czy starczy mi odwagi i umiejętności, chciałbym, oj chciałbym.

No weź nie żartuj, Wykropkuj to co masz bazowego i będzie git. Szpecem nie jestem ale chyba by to zagrało.

Edytowane przez Marcin M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 godzin temu, Thalgonis napisał:

Darek, jak Ty do ciężkiej ciasnej dajesz radę malować z cieniowaniem takie maleństwa wzrokowe?!?!?!? :wow:

 

🙂 To wcale nie jest takie maleństwo 

 

4 godziny temu, M.A.V. napisał:

krucabomba sweterek rewelacja    :piwo:

w porównaniu do niego włosy trochę odstają jakościowo, takie na razie trochę "gumowe" z wyglądu

 

Włosy postaram się jeszcze nieco wyciągnąć, delikatnie poprawię też make-up, ale chcę teraz zrobić wszystkie główne elementy, bo czas goni, a jeszcze trzeba zaplusować za malowanie 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 8.05.2021 o 09:26, Spotter napisał:

A żebyś wiedział. Będę go molestował o to!!!

No dobra, nie będę się zbytnio opierał, ale żeby było jasne, ja się na tym nie znam, ja tylko maziam pędzelkiem :-).

 

Ostatnie zdjęcie warsztatowe. Robione na szybko telefonem, więc jest jakie jest.IMG_20210513_224545.thumb.jpg.afa1ece4919e2257ae5f0cd7d024d0ef.jpg

 

Zapraszam do galerii: 

 

 

Edytowane przez bondarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.