Skocz do zawartości

Nowości Legend Productions


Adams M1A1

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeszukaniu kolejnych nastu stron w dziale Nowości i inboxy nie znalazłem wątku dotyczącego Legenda , więc założę nowy, jakby był już taki wątek to proszę Szanowną Admnistrację  o przeniesienie . Na Armoramie pojawił się post w którym przedstawiono nowości ze znanej firmy Legend Productions :

https://armorama.com/news/modern-stowage-idf-katlanit-and-ww2-stretcher

Są tam złożone i rozłożone nosze US Army z II Wojny Światowej ,amerykańskie 10litrowe plastikowe kanistry, dużo przydatnego wojskowego amerykańskiego "szpeju" do przystrajania różnych Abramsów , Humerów i MRAP-ów😜,oraz coś dla wielbicieli "starozakonnych" pojazdów czyli zdalnie kierowane stanowisko strzeleckie z amerykańską półcalówką:mrgreen:. Pozdr. A.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mandrivecs napisał:

Ten zestaw z półcalówką to brakujące ogniwo większości humvee IDF!

mam wrażenie że oni dużo pod IDF wydają - jak szukałem różnych bajerów do Achzarita to sporo fajnych "gadżetów" mieli

Chociaż mogliby robić lepsze instrukcje, bo wszystkie wyglądają tak :

IDF.thumb.JPG.9198922067a86efbe1f4f8fbde398c75.JPG

i trzeba się mocno nakombinować i po 3 razy wszystko dokładnie przemyśleć, łącznie z kolejnością montażu elementów żeby nie być w czarnej d...e  :szczerbol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, M.A.V. napisał:

mam wrażenie że oni dużo pod IDF wydają - jak szukałem różnych bajerów do Achzarita to sporo fajnych "gadżetów" mieli

Chociaż mogliby robić lepsze instrukcje, bo wszystkie wyglądają tak :

IDF.thumb.JPG.9198922067a86efbe1f4f8fbde398c75.JPG

i trzeba się mocno nakombinować i po 3 razy wszystko dokładnie przemyśleć, łącznie z kolejnością montażu elementów żeby nie być w czarnej d...e  :szczerbol:

Wiem bo posiadam ich zestawy waloryzacyjne do amerykańskiej ciężarówki  M923 i M 60 Pattona  instrukcje wyglądają  ganz tak samo jak ta którą wrzuciłeś, ale co trzeba im przyznać to są niesamowicie dokładni. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.