Skocz do zawartości

I-5 (early) Soviet Fighter-Biplane [1:72, ICM]


Constructor

Rekomendowane odpowiedzi

efektywny wybuch

Teraz to mnie przestraszyłeś , liczyłem raczej na efektowny

mam kawałek drogi

Słyszałem, że Arka do ligi wraca, więc pretekst będzie A i specjalny pociung ci podstawią....

W ostatni łykend na Wiśle wianki były puszczane - zainspirowany przez Constructora w sobotę puszczę F14 kitechu [f od f%$k!], bo nie mogę już na te wypraski patrzeć Tylko jakąś siarkę trza załatwić dla EFEKTOWNEGO bummmm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LordDisneyland nie nie ja się w Gdyni urodziłem mieszkam gdzie indziej Na północ od Szczecina 116 km

 

Lord faktycznie przegiąłem, bo wychodząc z definicji to efektywny to skuteczny No ale przecież o skuteczne wybuchy chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordDisneyland Swinemunde panie W sumie to mam blisko do Pogoni, ale piłką się nie interesuję W życiu byłem raz na meczu

No to zapewne się cieszysz, że Flota weszła do II ligi ;). Co do Arki, to jeszcze nic pewnego - my cały czas walczymy, żeby nam pzpn (celowo z małej litery) oddał licencję na extraklasę )).

pozdro dla kibiców , skoro na piłkarskie tematy 'zboczylim'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kibiców , skoro na piłkarskie tematy 'zboczylim'

No bo trudno sens życia pominąć I ma rację Bytom, że się burzy ! Pozdrawiam...

Pewien Anglik powiedział: 'Niektórzy uważają, że kibicowanie to kwestia życia i śmierci - Są w błędzie - To coś o wiele ważniejszego'

 

Mnie to przeraża to co się dzieje po meczach...

A co się dzieje po meczach? Bo ja w ciągu ostatnich kilku lat nie zauważyłem niczego przerażającego. Wcześniej, owszem, czasami, ale to głównie media nagłaśniały każdą, nawet najmniejszą zadymę, nadając jej rangę wojny światowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien Anglik powiedział: 'Niektórzy uważają, że kibicowanie to kwestia życia i śmierci - Są w błędzie - To coś o wiele ważniejszego'

Shankley , manago Liverpool FC, dokładnie "Futbol to nie jest sprawa życia i śmierci, to coś znacznie ważniejszego"

zasad gry w piłkę nie znam

No więc tak - jak ten okrągły przedmiot znajdzie się w siatce, to jest gol. Przez pozostałe minuty człowiek siedzi i się wścieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordDisneyland no właśnie wiem i sie ciesze, w końcu może normalnie będzie można właczyć telewizor bez tych cholernych drących się reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.