Skocz do zawartości

Royal Louis 1/200 Heller


CH123

Rekomendowane odpowiedzi

Super! Naprawdę z ciekawością i podziwem obejrzałem całą galerię. Jest na czym oko zawiesić. Nawet mimo braku żagli jest co ogladać, bo model rzeczywiście robi wrażenie. Dziwię się, że nikomu na forum nie wpadło to w oko, aż niewiarygodne...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się podoba, może nie podoba, może znowu zrobiłem jakiś kardynalny błąd. Nie wiem. Kompresja zabija mnóstwo szczegółów dlatego zostawiam link do imgura. Może to przez to że mam nie zbyt ładne tło?

Edytowane przez CH123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla tła ogląda się i podziwia/lub nie wykonany model, a dla samego modelu właśnie. Owszem, ładne opakowanie dodaje uroku samemu towarowi ale to jakość i wyglad danego towaru stanowi o jego wartości.Jeśli towar będzie zwykłym badziewiem, to jeśli nawet opakujesz go złotem, to kupi się raczej dla tego złotego opakowania, a nie samego artykułu. Jeżeli jednak wyrób jest w pełni wartościowy, to czy będzie on w szarym papierze czy wogóle bez opakowania,  nie skutkuje to oceną jego atrakcyjności i wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znakomitości jeszcze trochę brakuje. Jak to w powiedzeniu o budowaniu domu pierwszy dla wroga,drugi dla przyjaciela trzeci dla siebie. Nie wiem czy już mi się chce robić drugiego takiego mikrusa. Wiem co da się poprawić, ale też wiele nie da się w ogóle pokazać ze względu na wielkość tego okręciku. Szkoda że Heller nie wypuścił nic nowego oprócz wznowienia Le Superbe. Taka Bretagne(Bretania) z 1766 w 1/100 byłaby fajnym konkurentem do Victory. Jakaś 74 angielska lub francuska wg Boudriota  też w 1/100 była by dużo fajniejsza niż dodatkowe farby do zestawu które mają robić za jakąś nowość

Edytowane przez CH123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, CH123 said:

Taka Bretagne(Bretania) z 1766 w 1/100 byłaby fajnym konkurentem do Victory. Jakaś 74 angielska lub francuska wg Boudriota  też w 1/100 była by dużo fajniejsza niż dodatkowe farby do zestawu które mają robić za jakąś nowość

Edited 24 minutes ago by CH123

W pełni się zgadzam! Brak nowych produkcji, a wybór jest ogromny, choćby to o czym piszesz. Nie wspominajac juz o San Felipe, Santisima, Sovereign i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A więc stało się. Koniec olinowania😃

Zostały jeszcze klapy,ale jest ich za mało i nie wiem co z nimi zrobić.Przydałoby się dorobić, ale z drewna nie za bardzo pasują... Temat do przemyślenia. Mam nadzieję, że się podobało, wiem że jest mnóstwo głupich błędów, ale co wystrugałem to jest a może być tylko lepiej.

 

Sfp0FfMh.jpg

FogGonth.jpg

plFqwdsh.jpg

d3mxwz8h.jpg

tmQzmvQh.jpg

nNnwGouh.jpg

Gl3T4Feh.jpg

ufP1vzeh.jpg

ZvmQRFYh.jpg

 

Link do galerii

https://imgur.com/gallery/0dtXjKL

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin tyle, że dostaje się oczopląsu ale to dobrze, tak ma być! Furty działowe ...powycinać z plastiku/balsy...to owszem ,dużo pracy ale uważam, że sąkonieczne. To zmieni diametralnie odbiór wizualny modelu. Błędy? A któż ich nie robi, muszą być. Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawęz ich istnienia. To co jeszcze mozliwe mozesz poprawić. Dla mnie ogólny obrazek jest na 5+, model wyglada naprawdę super, a jedyne co psuje nieco ogólne wrażenie to...tło

Gdybyś robił galerię na forum dobrze by było je zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia nie powycinania tylko tego że będą kłuć w oczy. Myślałem o odlewach z żywicy, ale nie ma na to teraz czasu.

Tło. Tak to nieszczęsne tło. Przydała by się biała lub czarna ściana na razie i tak jest lepiej od monitora zasłoniętego teczką🙂

Pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.