Jump to content

[G] Kugelpanzer, 1/35 Miniart

Kalor
 Share

Recommended Posts

Kugelpanzer z miniartu, Libia '43.

Model byłby znacznie ciekawszy gdyby wnętrze było lepiej zaprojektowane, może coś w stylu z gier wolvenstein? Trochę osłabiło mój entuzjazm do niego, wymieniłem tylko blokadę drzwi na bardziej okrętową, ruchome drzwi i lekko go pochyliłem.

Miałem problem z wymyśleniem jak go obrobić, piach i kamienie będą transportowane aż na samą górę do tego wzbity pył. Rdzy niet, nie widzę sensu aż tak go zdzierać. Koło też było trudne, wzorowałem się na ciężarówkach górniczych, mniej więcej wyszło, kolor tego co się przylepia jest raczej jednolity, mogłem dać trochę jaśniejszy.

bpzHNDT.jpg

Y1nX09C.jpg

ztq7gLk.jpg

hJftmQ7.jpg

Tu próbowałem zrobić ślady po rozpaćkanych pociskach z KMu, pomysł dobry, realizacja słaba,

ZpBYvNt.jpg

• Like 6

Śp. dowódca DAK marszałek Erwin Rommel -właśnie ogląda swoją nową tajną broń Kugelpanzer. Pojazd ten na pewno da niezłego łupnia konserwatywnym Anglikom i ich sojusznikom. Dziwoląg ten  wystraszy pewnie i samego Faraona!!!!  Gratulacje fajna robota.

Feldmarszałek Erwin Rommel (w środku) /Wikimedia Commons /INTERIA.PL/materiały prasowe

• Super Moderator

Świetny model - taki na czasie 😉 hihihi... Może udało by się dorobić jakąś podstawkę i może fixa z boku dołożyć? Było by zacnie - ale i tak jest bardzo ciekawie 🙂

pozdrawiam

Chris

W dniu 2.10.2021 o 22:50, robertmodelarz napisał:

Śp. dowódca DAK marszałek Erwin Rommel -właśnie ogląda swoją nową tajną broń Kugelpanzer. Pojazd ten na pewno da niezłego łupnia konserwatywnym Anglikom i ich sojusznikom. Dziwoląg ten  wystraszy pewnie i samego Faraona!!!!  Gratulacje fajna robota.

Feldmarszałek Erwin Rommel (w środku) /Wikimedia Commons /INTERIA.PL/materiały prasowe

I wtedy podjal decyzje, zawolal Stauffenberga przekazal mu  ....  ,, Kugelpanzer? , Was ist das? Was soll ich mit ihm machen? Noch eine dumme Idee von Hitler, ich brauche echte Panzer, am liebsten Tiger. Claus, du musst zur Wolfsschanze, um diesen Idioten in die Luft zu jagen.

Edited by bulik58
  • Like 1

O, łał, dzięki za fotkę tygodnia!

2 godziny temu, Reflect napisał:

Świetny model - taki na czasie 😉 hihihi... Może udało by się dorobić jakąś podstawkę i może fixa z boku dołożyć? Było by zacnie - ale i tak jest bardzo ciekawie 🙂

Pomyśle nad tym, jak go składałem w czerwcu to było z gorąco na takie rzeczy.