Jump to content

SOPWITH TRIPLANE 1/72 Revell


sianko
 Share

Recommended Posts

Witam!

Model z którym się ostatnio uporałem, to Sopwitch Triplane . Jak na na Revella to dosyć kiepski zestaw ( koszmarne wypraski mi się trafiły), ale za 16 złociszy wiele bym nie oczekiwał.

6008ec228f652f8b.jpg

63616428c2fb83d0.jpg

8c17e429473af00c.jpg

b07d34a77d734b38.jpg

b07d34a77d734b38.jpg

cf0474f6257ff4d0.jpg

b1dbdddc9154c872.jpg

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Mam wypraski tego modelu z roku 1966 [!!!], bardzo fajnie pasują zresztą, ale Revell chiba trzaskał je bez odświeżania form do tej pory... A model i tak całkiem fajnie wyszedł. Jakich farb używałeś, zwłaszcza jesli chodzi o PC10, bo spód to chyba Light Tan ? Podoba mi się drewno, natomiast trochę dziwnie wyglądają naciągi...

Link to comment
Share on other sites

Jakich farb używałeś, zwłaszcza jesli chodzi o PC10, bo spód to chyba Light Tan ? Podoba mi się drewno, natomiast trochę dziwnie wyglądają naciągi...

Witam!

Jeśli chodzi o PC10 to użyłem ModelMaster olive drab, natomiast spód to ModelMaster sand, co do naciagów to rzeczywiście mi nie wyszły ,jak i parę innych rzeczy w tym modelu.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czołem Komerade

Znam ten model - niedawno znalazłem go w szafce z gratami.Przeleżał tam ładne 15 lat i właśnie go wywlokłem. Po obejrzeniu wyprasek (sic!) stwierdziłem, że nie da się z niego NICZEGO porządnego zrobić. Jak widać byłem w błędzie. Tobie się udało. Tym większe i głośniejsze brawa.

ps.: zastanawiam się, jak wyglądałby w Twoim wykonaniu jakiś naprawdę porządny i w miarę nowy model, typu Eduarda lub Rodena, w którym nie trzeba połowy elementów zastępować innymi, dorabianymi samodzielnie ;) . Bardzo jestem tego ciekaw.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Avi za opinię!

Akurat mam na warsztacie Spada 13 Eduarda profipacka, no i niestety rozgrzebany poleży jeszcze trochę, nim znów nabiorę do niego cierpliwosci ( poleglem przy olinowaniu, no i geometria skrzydeł wyszła jakas ujemna).

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.