Skocz do zawartości

HETZER - WEHIKUŁ CZASU .... tam królował blues


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

trudno się nie zgodzić z Rafałem - luudzkie oko na żywo wskazuje że jest ok a makro aparatu w takim zbliżeniu już nie. Ale faktycznie trzeba mieć świadomosć że zbliżenie dane jest olbrzymie, strach pomyśleć co było by z moimi wczesniejszymi figurami . Nie jestem Cortizem aby jakość figury mogła pozwalać na takie powiększenia, ale tylko ttakie powiększenie pozwala na wychwycenie wszystkich niedoskonałości.

Nie ma się tego co wstydzić tylko robić trza dalej aby je zlikwidować.

Zresztą proponuję każdemu niech zrobi zdjecie detalu pojazdu a nie jego całej bryły i sam się przekona - to dobra szkoła pokory.

Rafał - oj ciężki los z tymi figurami współczuję Ci projektu wagonowo pociągowego. Ja te dwie figury maluje z 4 dni wieczorami a ty masz ich z 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki. Zabieram się za robotę dalej, figurki odfarfluclone i wreszcie dokończyłem ich mordy ta jak chciałem. Jeszcze ze dwa dni pracy i już się nie będę ich wstydził Laughing

 

 

Tak trzymać ja też swoim czasem dużo pracowałem nad figurkami a i tak są takie jakie są....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już zakończę ostatnią odsłoną w galerii, ale im dłużej pracuję nad tą scenką tym bardziej martwi mnie ten pusty kawałek za czołgiem. Opcja kuchni polowej umarła śmiercią naturalną i zastanawiam się nad małym drzewkiem, krzakiem. Potrzebuje świeżego spojrzenia bo prawdę powiedziawszy moje spojrzenie może być już wypaczone. Drzewko takie to pracochłonna robota i trudno podjąć tę decyzję samemu mając na uwadze że może będzie niepotrzebne

Jednocześnie poprawiłem już figury tak że się już nie wstydzę. Zawziąłem się i zrobiłem je samymi akrylami. Teraz to już naprawdę niewiele zostało do zrobienia, ale ze zdjęcia końcowe zrobi mój przyjaciel – fotograf który moim sprzętem zrobił tą sesję dziś rano. Jak stwierdził więcej się z niego nie wyciśnie.

 

IMG_0009-17.jpg

IMG_0011-10.jpg

IMG_0012-5.jpg

IMG_0013-4.jpg

IMG_0014-8.jpg

 

Między nimi nawiązała się nić pożadania myslęże udało się uchwycć te nieśmiałe miny

KopiaIMG_0014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale minimum 2 promilki we krwi NA PEWNO

Dla ruska ilość normalna :>

 

rollingstones Moim skromnym zdaniem, nie dodawałbym już nic w zielonym kolorze, zarówno zielone kamo na Hetzerze jak i trawa wystarczająco wnoszą tego koloru na scenkę, przychylałbym się do pomysłu Rafała z jakimś głazem, może jakimś porzuconym hełmem, Mp40. Generalnie wszystko wygląda ładnie i teraz ważne, żeby nie przesadzić z ilością. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleń taka zielona, a oni się płaszczykami przykrywają? Czyżby impreza przeciągała się do świtu i zastały ich poranne chłody?

Jak dla mnie wszystko się świetnie komponuje i jest pięknie wykonane. Szczególnie mnie urzeka kostka brukowa - podoba mi się sposób w jaki zmienia swój kolor w miarę oddalania się od pobocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.