Skocz do zawartości

2 x Merkava Mk. 3D (Early & Late LIC) 1:35 Meng


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Bengal napisał:

Cześć,

:) udało mi się złożyć nową gąsienice od trumpetera :)

Trumpeter sugerował 102 ogniwa, zmniejszyłem liczbę o 2 i chyba wygląda ok

 

W mojej ocenie wyglądają niestety źle... Może to kwestia samego założenia, ale one przecież nawet na "przednim kole" nie siedzą prawidłowo... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dorotka napisał:

 

W mojej ocenie wyglądają niestety źle... Może to kwestia samego założenia, ale one przecież nawet na "przednim kole" nie siedzą prawidłowo... :cool:

Pewnie założone tylko do zdjęcia, przecież układ jezdny trzeba jeszcze pomalować,  Na zębate koło napędowe wystarczy je tylko paluchem docisnąć.  Najważniejsza jest długość, poza tym 1/2 gąsienicy przykryta jest bocznym fartuchem.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dorotka napisał:

 

W mojej ocenie wyglądają niestety źle... Może to kwestia samego założenia, ale one przecież nawet na "przednim kole" nie siedzą prawidłowo... :cool:

nic się nie ukryje przed Tobą :)

tam będzie troszkę pracy :)  na razie tak jak  @robertmodelarz napisał, są założone do zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, robertmodelarz napisał:

Pewnie założone tylko do zdjęcia, przecież układ jezdny trzeba jeszcze pomalować,  Na zębate koło napędowe wystarczy je tylko paluchem docisnąć.  Najważniejsza jest długość, poza tym 1/2 gąsienicy przykryta jest bocznym fartuchem.   

 

Sorry za post pod postem ale wcześniej nie zauważyłem twojej odpowiedzi.

 

Może wystarczy, może nie wystarczy, ja nie wiem... Zdjęcia robię głównie po to żeby sprawdzić czy wszystko pasuje i czy właśnie nie trzeba będzie później "dociskać"... Ale każdy może robić jak uważa  :cool: 

 

3YcQDEM.jpg

Edytowane przez Dorotka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dorotka napisał:

Może wystarczy, może nie wystarczy, ja nie wiem... Zdjęcia robię głównie po to żeby sprawdzić czy wszystko pasuje i czy właśnie nie trzeba będzie później "dociskać"... Ale każdy może robić jak uważa  :cool: 

Ja się z Tobą Jacku zgadzam, widzę problem, wiem o nim i będę walczył z "przednim kołem"

Wrzucone wcześniej zdjęcia miały pokazać, iż jednak wyjęte ogniwa to był dobry ruch:)

Z 101 ogniwkami wyglądały:

101_ogniw.thumb.jpg.9d5207fe9b824b4171b658a6c441e7ba.jpg

co do koła, to po prostu coś nie pasuje :) mimo dociskania:
286000883_437170387951535_2332536808202588989_n.thumb.jpg.3b99a86a335af04c9ee00fb3e50bcc06.jpg

będę walczył :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bengal napisał:

Ja się z Tobą Jacku zgadzam, widzę problem, wiem o nim i będę walczył z "przednim kołem"

 

He, he... Ja napisałem do Roberta jego cytując, nie do Ciebie :cool:

 

Co do meritum natomiast, to gąski od Trampka pasują do kół Trampka. Te od Menga będziesz musiał chyba piłować bo dociskanie nic nie da ... Działaj dalej, patrzę z zainteresowaniem!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bengal napisał:

Ja się z Tobą Jacku zgadzam, widzę problem, wiem o nim i będę walczył z "przednim kołem"

Wrzucone wcześniej zdjęcia miały pokazać, iż jednak wyjęte ogniwa to był dobry ruch:)

Z 101 ogniwkami wyglądały:

101_ogniw.thumb.jpg.9d5207fe9b824b4171b658a6c441e7ba.jpg

co do koła, to po prostu coś nie pasuje :) mimo dociskania:
286000883_437170387951535_2332536808202588989_n.thumb.jpg.3b99a86a335af04c9ee00fb3e50bcc06.jpg

będę walczył :)

 

Mam model Hobby Boss 82441 IDF Merkava Mk.III.D, gąsienice te same - pasują idealnie.

 

2782_10-auto_downl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.