Skocz do zawartości

Przez łąki i pola pędzi......BRDM-2 RS Trumpeter 1/35


robertmodelarz

Rekomendowane odpowiedzi

BRDM-2 RS model wykonany z zestawu firmy Trumpeter skala 1/35. Malowanie i oznakowanie 9 Brygada Kawalerii Pancernej z 2011 roku.  Bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom za udzieloną pomoc przy budowie modelu.  Lewe przednie koło trochę odstaje, zauważyłem to dopiero na fotkach, postaram się trochę skrócić oś napędową. Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie ujawniane wady, serdecznie żałuję. Za pokutę - kupię sobie następny model💲 

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

18.JPG

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert! Piszę to bez żadnej ironii i zupełnie na serio - imponuje mi Twoje tempo pracy. 8 maja zacząłeś klejenie, 18 maja gotowy model ląduje w galerii. Akurat jeśli chodzi o BRDM-2 mam porównanie, bo swojego robiłem ponad rok, a był to zwykły model, prosto z pudełka. Proszę, uchyl rąbka tajemnicy - ile godzin dziennie w ciągu tych ostatnich 10 dni poświęciłeś na ten model? Sam chciałbym przyspieszyć prace nad swoimi modelami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Szupryt napisał:

Robert! Piszę to bez żadnej ironii i zupełnie na serio - imponuje mi Twoje tempo pracy. 8 maja zacząłeś klejenie, 18 maja gotowy model ląduje w galerii. Akurat jeśli chodzi o BRDM-2 mam porównanie, bo swojego robiłem ponad rok, a był to zwykły model, prosto z pudełka. Proszę, uchyl rąbka tajemnicy - ile godzin dziennie w ciągu tych ostatnich 10 dni poświęciłeś na ten model? Sam chciałbym przyspieszyć prace nad swoimi modelami.

Na sklejanie przeznaczam ok 1 godziny dziennie (od poniedziałku do czwartku), w piętek z racji rozpoczęcia weekendu - trochę dłużej.  W soboty i niedziele, jeżeli nie są wyjazdowe  to oczywiście dwa razy tyle.  BRDM - to prosty model w małym pudełku, bez wnętrza.  Prosty kamuflaż, tylko zestawowe blaszki. Jak wszystko pasuje idealnie i nie trzeba czekać na schnięcie szpachli to jeszcze szybciej to idzie.  Bywa, że mam lenia, albo gdzieś przy imprezuję to harmonogram idzie w powietrze. Czasami model zaatakuje kot- morderca:

   image.thumb.jpeg.9af5c1efd1db3a0da15e3776b484ddf4.jpeg

i wtedy potrzebna jest rekonstrukcja trupa:

image.thumb.jpeg.0a6fe07280522a33e1f6a50e13b80eef.jpeg

In the footsteps of Frankenstein′s monster | DW Travel | DW | 31.07.2018

Edytowane przez robertmodelarz
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Polskie malowanie. Podoba się. 👍

W dniu 18.05.2022 o 22:34, robertmodelarz napisał:

Czasami model zaatakuje kot- morderca:

Robert, czy Ty robisz modele z kiełbasy? Mój kot-morderca model z kiełbasy też by zaatakował. 🤣

Pozdrawiam.

Andrzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.