Skocz do zawartości

(R/G)Demag with Pak 38 (1:35)


Roobert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stwierdziłem, że trochę za łyso jest przy drodze. Dosadziłem jeszcze jeden rządek trawy. Myślę, że teraz jest lepiej .

th_DSCN1981.jpg th_DSCN1980.jpg th_DSCN1979.jpg

th_DSCN1978.jpg th_DSCN1976.jpg

Kolorystycznie chyba pasuje na późne lato tak od sierpnia po wrzesień . Trawa już taka ciemniejsza i zaczyna usychać od słońca (taka moja wizja ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można powiedzieć, że budowa dotarła do końca . Trochę wczoraj dodałem szczegółów. Na winietce nie ma zbyt wielu rzeczy ale nie chciałem przesadzić ze sztucznym wrzucaniem wszystkiego co popadnie.

Przy budowie miałem sporo radochy, szczególnie przy podstawce bo jest to pierwsza, z której jestem bardzo dumny i zadowolony z efektu .

To teraz czas na fotki. Ja nie mogę dojść do porozumienia z tymi aparatami. Robiłem dwoma i na jednym kolorki są ładne soczyste ale ostrość niebardzo pomimo, że łapał bez problemu. Na drugim ostrość jest ok ale kolory do bani

th_100_6678.jpg th_100_6677.jpg th_DSCN2009.jpg

th_DSCN2007.jpg th_DSCN2006.jpg th_DSCN2003.jpg

th_DSCN2002.jpg th_DSCN2001.jpg th_DSCN1996.jpg

th_DSCN1994.jpg th_DSCN1993.jpg th_DSCN1992.jpg

th_DSCN1991.jpg th_DSCN1990.jpg th_DSCN1988.jpg

th_100_6687.jpg th_100_6686.jpg th_100_6683.jpg

th_100_6680.jpg th_100_6679.jpg

Diękuję wszystkim zaglądającym i wypowiadającym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna i zgrabna robota. Nie jestem ekspertem i fanem niemieckiej pancerki czy w ogole sprzetu, wiec nie wypowiem sie merytorycznie. Calosc sprawia ladne i mile wrazenie estetyczne, szczegolnie detale podstawki. Jedyne co ja bym dodal od siebie to pobrudzil bym bardziej ten bruk bo troche wyglada jak podloga w salonie , a nie droge gdzies na wsi.

Gratuluje porzadnej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu modelarzy tyle bruku . Czy ja wiem, czy trzeba dodawać trawki między kostki? Drogi są różne i różnie utrzymane. Jest połysk tylko z góry. A z tym brudem i rysami to tak samo jak wcześniej temat "czy pojazdy mają być obite czy nie ". Moim zdaniem to delikatne kwestie i jednemu będzie się podobać jak jest a innemu nie. Ja nie zdecydowałem się na tyranie aż tak mocno drogi (ponieważ jest to moja pierwsza droga i nie chciałem wydziwiać na siłę), chociaż wczoraj przemyślałem Wasze rady. Pewnie wiele z nich zastosuje w jakiejś kolejnej winietce.

P.S. Cholerka, może rzeczywiście troszkę jej dać między kostki. Jak skoszę trawnik przed domem to zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dodać trochę trawki między kostki ale wychodziło tragicznie więc zrezygnowałem. Trochę przykurzyłem tylko bruk ale pewnie i tak tego nie widać W końcu chyba się zrozumieliśmy z moim Nikonem i już lepsze zdjęcia trzaska.

Dam jeszcze kilka.

th_DSCN2012.jpg th_DSCN2013.jpg th_DSCN2014.jpg

th_DSCN2015.jpg th_DSCN2017.jpg th_DSCN2018.jpg

th_DSCN2019.jpg th_DSCN2021.jpg th_DSCN2022.jpg

th_DSCN2023.jpg

 

Tak dla przypomnienia, kto nie widział fotek to są na stronie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jeden z najprzyjemniejszych modeli projektu

Podoba mi się zarówno malowanie pojazdu jak i wykonanie podstawki - prosta i przyjemna. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest ekstra-niby prościutki, bez fajerwerków-ale normalnie coś w nim siedzi i nie pozwala oderwać wzroku.

 

Podstawka. Też niby taka prościzna ale efekt!!! Taki sam jak przy modelu!! Brawo!!

 

 

Tylko jedno nie daje mi spokoju-plandeka. Coś nie wiem błyszcząca taka... i lekko płaska...Ja bym przeleciał ją drybrushem, ale w sumie....

I obicia na lufie- takie płaskie, ja bym je z tamtąd całkiem usunął.

 

Jak dla mnie masz już Mp3 i Jagienkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że się podoba . Sporo włożyłem w niego serca i wysiłku. Cieszę się, że to widać. Co do plandeki to myślałem nad tym ale nie chciałem rwać elementów bo były przyklejone. Nie bardzo wiem o co chodzi Ci z tą lufą. Jeśli o te obicia na górze przy osłonie to są jako efekt szorowania takiej "osłonki" co chodzi miedzy dwoma elementami nad lufą.

Może jeszcze "zdrybrus:bip:e" ta plandekę ale przez jakiś czas nie będzie mnie w domu więc działania podejmę jak wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż widac jednak że robiony pędzlem- takie szlaczki widziałem tylko rozmyte, ostre IMHO dziwnie wyglądają. Plandeka z tyłu taka sobie, może warto było ją okleic folią albo chusteczką? Łopata i kilof definitywnie do poprawy- srebrne?! Poza tym całkiem ciekawy model, podstawka też bardzo ładna. Model na prawde cieszy oko.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.