Skocz do zawartości

Italeri M978, 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim

W końcu dobrnąłem do końca i nie zamierzam już przeciągać, trochę jeszcze planowałem dodać dupereli za kabina itd, ale za długo zakupione części idą i nie chce mi się już czekać.

Model bazowy to już staruszek od Włochów, dodałem zestaw opancerzenia kabiny od MMK, koła żywiczne zakupione na forum.

Największy kawał roboty to buda z pompa do paliwa i jej opancerzenie, nie mogłem znaleść zestawu gotowego to się ambitnie rzuciłem na samoróbke.

Pomalowany Tamka i wash olejny tradycyjny, poraz pierwszy w karierze spróbowałem biedronkę i jestem w sumie zadowolony.

Czas na następny model.

oofh1Z.jpg

maPAgi.jpg
XR0nkG.jpg

rnCrao.jpg
sXHtoN.jpg

t0TDSo.jpg
QhXTqy.jpg

QfIfyB.jpg
nNmR3N.jpg

Cuixkb.jpg

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sam model zbudowany czysto i efektownie, miło się ogląda.

2. Brak jakichkolwiek śladów watheringu co czyni go trochę zabawkowym - ale wobec braku podstawki do przetrawienia.

3. Nie wiem, czy kiedykolwiek występowała taka konfiguracja kolorów (z tym 3 camo na ramie i osłonie na ciągniku)

4. Reasumując - przyjemnie się ogląda, ale można by trochę przykurzyć koła i nadkola... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nie wszystko co jeździ musi być ubrudzone i do tego trzeba umieć to zrobić dobrze niż tylko nawalić pigmentow. Ja nie umiem wiec się tylko ograniczam do washa i pierwszy raz w karierze biedronka.

Co do punktu 3, inspiracja:

lYbZIS.jpg

 

37 minut temu, mandrivecs napisał:

1. Sam model zbudowany czysto i efektownie, miło się ogląda.

2. Brak jakichkolwiek śladów watheringu co czyni go trochę zabawkowym - ale wobec braku podstawki do przetrawienia.

3. Nie wiem, czy kiedykolwiek występowała taka konfiguracja kolorów (z tym 3 camo na ramie i osłonie na ciągniku)

4. Reasumując - przyjemnie się ogląda, ale można by trochę przykurzyć koła i nadkola... 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bulik58 napisał:

adamkijak - 7 Lipca wspominajac o wakacjach sadzilem iz max 3 tygodnie i powrocisz do HMTT-a , a tu cisza .Po kolejnym tygodniu zaczolem podejrzewac iz przeszles na urlop opiekunczy nad dzieckiem a tu taka niespodzianka . Gratuluje udanego modelu, super wyglada ten tanker.

2. Brak jakichkolwiek śladów watheringu co czyni go trochę zabawkowym .... Cos czego sie nie widzialo nie znaczy iz taka opcja nie moze wystepowac.

Jeszcze raz gratulacje i pytanie ...... co nastepne ??

Hahaha, no troche się zasiedziałem z tym modelem, no i musiałem poczekać na kalki od Italieri bo zgubiłem oryginalne. 
Jak na razie nie jestem na 100% pewien co następne, kończę M977 który złożyłem z 3 różnych zestawów jakie mam rozgrzebane, skeed steer od Gecko Models czeka na malowanie. 
Urodziny niedługo wiec coś tam wybiorę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.