Skocz do zawartości

Flakpanzer 1 Tristar 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

Ser gut maine freunde  :)🤣

 

Jaka jubilerka, jak wiem jak już wyglądało te lutowanie🙃

Vorel palił się rękach, jak te ich Archspirowe  powalone riffy i 400bpm 😛

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bulik58 napisał:

Evildead  tos ty byl w tej zalodze Shermana co to zloto z banku Tygrysem wywiozla? Tylko sie zastanawiam czy ty po lewej czy po prawej stronie ekranu jestes?

image.jpeg.9dc1029db00d9aec1b75977402c1e7e6.jpeg

 Tam gdzie Clint :), drugi też był dobry

Edytowane przez Evildead
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 minuty temu, patrykd napisał:

CZy górę kadłuba będziesz miał odkładaną by było widać wnętrze

Nie, będzie zakryte na stałe,  tylko tutaj na zdjęciach zostanie , najlogiczniej było by je robić w Panzerkampfwagen I Ausf. A ohne Aufbau gdzie było by widać jak poniżej na zdjęciu , ale jest jak jest, przynajmniej zobaczyłem z czym to się gra itd..

Panzer_I_ohne_aufbau_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MayonesEXG7 napisał:

Środek,wyglada relnie💪. Ah te nity burtowe i ten wash  hehe😋

Dzięki, mało popularne to, zdjęć tego prawie żadnych, często trzeba się domyślać, nie tak jak nowoczesne pojazdy, tam często wszystko cacy obfotografowane i możesz próbować robić jak ze zdjęcia, także mi taka realność styka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bulik58 napisał:

Powiem ci ze to tylko tak wyglada , czesto mozesz przerzucic internet do gory nogami i nic nie znajdziesz gdyz jest to ,,Top Secret,, natomiast 2 wojennych zlomow stoi masa w muzeach, prywatnych rekach lub jak dobrze poszukasz w sieci. Choc tez sie zdarzy iz wielu rzeczy nie ma zwlaszcza tych z koncowego okresu wojny lub tylko w specjalistycznych wydawnictwach, Podoba mi sie to co robisz.

Nie no racja, to nie takie proste, szczególnie tam gdzie trzeba wnętrze to jest lipa :) , a już nie mówiąc co tu ja wymagam zdjęć tych flakpanzerów jak one wszystkie wyleciały w powietrze 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zechce kleić tego dziada z blaszkami i dojdzie do wizjerów to chyba można olać ten etap, żeby je wpasować trzeba szlifować ramkę jednego, gdyż jeden zajdzie na drugi, zaznaczyłem na czerwono... nie da się ich osadzić w otworach bez piłowania, już nie mówiąc o otwieraniu są zbyt blisko siebie , taki urok skali albo Part zrobił za duże..., można w sumie śmiało cisnąć  z zestawu i się nie męczyć,  siedzenie ostatecznie też trzeba obsadzić niżej do wysokości boku kadłuba , bo są problemy z wpasowaniem dalszych elementów później , generalnie nie wszystko tu super spasowane ogólnie delikatnie mówiąc.

IMG_20221223_212000.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MayonesEXG7 napisał:

Już masz fach: monster konstrukcji stalowych -spawcz- ale grubo to wygląda. No to chop się porwał na blacharkę i idzie w zapartę :)🤣.

rozśmieszyła mnie ta konstrukcja , trochę czasu z tym gównem zeszło, a jak przyszło do obsadzenia to nie wszystko tu przemyślane..😁, na przyszłość ku przestrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z środkiem, chcesz się męczyć, to ok..a mówiłeś, że będzie grubo. Ale na pierwszy rzut. oka te wizjery, nie wygląda jak na modelowe, przybliżenie, jak byś odpowietrzniki na statku spawał...hhaha🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MayonesEXG7 napisał:

Z środkiem, chcesz się męczyć, to ok..a mówiłeś, że będzie grubo. Ale na pierwszy rzut. oka te wizjery, nie wygląda jak na modelowe, przybliżenie, jak byś odpowietrzniki na statku spawał...hhaha🤣

z środkiem nie było tak żle, nie narzekałem, tu po raz pierwszy zonk:)( , podejrzewam nie ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jeszcze lepiej zawód palacz- koksu hyhy. Dorzucasz ceglanki, jak panzer 1 parowóz .Tak to wygląda też🤣. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy🤪

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.