Skocz do zawartości

Flakpanzer 1 Tristar 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
Napisano (edytowane)
8 minut temu, bulik58 napisał:

Kurna super to wygląda ,powiedz mi dobry człowieku jak ty to pomalujesz kiedy to sklejone razem do kupy?

Niesklejone , będzie zdjęte do malowania.

Edytowane przez Evildead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która przereklamowana..innaczej🤣.Gwarancja pożycia z płcią przeciwną,kończy się po ślubie tak i nie. Czyli "Flak" Panzer przed Sasha,bo pojazd zmęczony zmaganiami wojennymi🤣.Niemiec uciekał jak zobaczył🤣

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktoś ma wiedzę albo lepsze zdjęcie gdzie wchodził przewód od klaksonu w pancerz ? wydaje mi się ze obok tak jak zaznaczyłem czerwona strzałką, choć ciężko to wywnioskować z takich zdjęć, z kolei na zdjęciach muzealnych nie ma tam otworu, opcja druga ze mógł wchodzić w ten sam otwór co prawe światło.

651371fa92f82d409b933ad76d1d3419.jpg

IMG_20230319_140733.jpg

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, patrykd napisał:

Tak w ramach ścisłości klakson na górnym zdjęciu był w wersji pz1 A a ten na drugim to w wersji B. Nie wiem. Na jakiej wersji Bazuje twój pojazd. 

Tyle wiem , mój to a , ale podłączenie mogło być takie same.

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, enten napisał:

nie chce Ci się szlifować tych miejsc?

 

Magazynek i siłownik przelecę fakt, a co do reszty wcale nie bym był pewien że ma być to szlifowane, masz zdjęcie oryginału tych elementów ?, bo może jednak były, tu gość robi tego flaka i widać świadomie pozostawiane szwy, wrzucisz foto że ich tam nie ma to zeszlifuje , 5 minut roboty :) .

22.jpg

33.jpg

44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Evildead napisał:

Magazynek i siłownik przelecę fakt, a co do reszty wcale nie bym był pewien że ma być to szlifowane, masz zdjęcie oryginału tych elementów ?, bo może jednak były, tu gość robi tego flaka i widać świadomie pozostawiane szwy, wrzucisz foto że ich tam nie ma to zeszlifuje , 5 minut roboty :) .

 

Widząc pozostawione ślady na siłowniku i magazynkach nie miałem prawa przypuszczać, że działasz świadomie. Szczególnie, że w jednym miejscu wyszlifowałeś a w pozostałych zostały.

Jeśli zdjęcia to fajnie to widać na np. primeportal. http://www.primeportal.net/artillery/carl_dennis/20mm_flak_38/

Fajnie, że chcesz zasygnalizować te ślady ale jak jest widać... Jeśli mogę coś zasugerować to ja bym połowę tego szlifnął papierem i delikatnie zapuścił extra thinnem.

Doceniam pracę z drucikami i  blaszkami!

4.thumb.jpg.12cbbe75f16e6d0e35ef6948226d7505.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, enten napisał:

 

Fajnie, że chcesz zasygnalizować te ślady ale jak jest widać... Jeśli mogę coś zasugerować to ja bym połowę tego szlifnął papierem i delikatnie zapuścił extra thinnem.

 

Tak ,jeszcze  trochę nad tym popracuje, faktycznie ciut można spłycić.

 

3 godziny temu, enten napisał:

 

Doceniam pracę z drucikami i  blaszkami!

Dzięki

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Napisano (edytowane)

Budowa zakończona, dzięki za pomoc wszystkim udzielającym się w tym wątku, łatwo nie było... linę , wydechy, działo, przyczepka  będzie zdemontowane do malowania.

 

 

 

 

 

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

Edytowane przez Evildead
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.