Skocz do zawartości

[WARSZTAT] Su-22M4 "step by step"


Marek Świderski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pelne miodzio Pozwolilem sobie przyciac troche i powiekszyc fotki bo wkladasz w ten model tyle duszy i serca , ze szkoda aby nie bylo tego widac. Mysle, ze sie nie obrazisz i pomyslisz na kolejnymi fotkami. Jak chcesz to w miare wolnego czasu moge pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr, niedawno wpadł mi w łapska modelik Su-22M4R MasterCraft'u. To byl koszmar. Elementy w kadłubie nie mieściły się do niego, musiałem pozbyć się kokpitu i tylko sam fotel wlepić. Osłonki podwozia były jednostronne (nie było na lewe i prawe koło, tylko prawe). Instrukcja kwintesencją twórczości 5-latka, brakowało w pudełku niektórych części (po prostu nie było ich w wyprasce). Malowanie pominę bo skończyło się takim jakim jest z mojej winy . W każdym razie po tym modelu przysiągłem sobie że już nigdy nie odbiegnę od IIWŚ, w szczególności od Revella. tak się zawieść na 2 modelu w karierze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr, niedawno wpadł mi w łapska modelik Su-22M4R MasterCraft'u. To byl koszmar. Elementy w kadłubie nie mieściły się do niego, musiałem pozbyć się kokpitu i tylko sam fotel wlepić. Osłonki podwozia były jednostronne (nie było na lewe i prawe koło, tylko prawe). Instrukcja kwintesencją twórczości 5-latka, brakowało w pudełku niektórych części (po prostu nie było ich w wyprasce). Malowanie pominę bo skończyło się takim jakim jest z mojej winy . W każdym razie po tym modelu przysiągłem sobie że już nigdy nie odbiegnę od IIWŚ, w szczególności od Revella. tak się zawieść na 2 modelu w karierze :P.

 

Jak widać na Marka przykładzie, zestaw nie jest taki znowu straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, czy mi sie zdaje, czy to tak tylko na zdjeciu wyglada, czy na krawedziach natarcia sa szpary miedzy polowkami wyprasek, ktore wypadaloby szpachla potraktowac? Widac je na pierwszym i trzecim zdjeciu w Twoim ostatnim poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gniazda działek... 30 mm bodajże...

Hiehie...

Wiesz, odrozniam szczeline miedzy elementami modelu od gniazda "czegokolwiek" (prawde mowiac myslalem, ze to jest gniazdo jakiejs pituty)

 

Marek, genialnie to wszystko wyglada. Jak to Wielebny napisal, szykuje sie "jedna z ladniejszych suczek zbudowanych w Polsce". Juz nie moge sie doczekac konca relacji. Ale nie bierz sobie tego specjalnie do siebie i nie spiesz sie.

 

Acha, jeszcze jedno. Tak, uwazam, ze powinienes odwzorowac wszelkie detale samolotu na tyle, na ile masz sile, cierpliwosc i checi. Zgadzam sie z Imtem, ze takie szczegoly dodaja plastycznosci modelowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.