Skocz do zawartości

M1151 humvee. Academy/Bronco, i inni


Robbi

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Robbi napisał:

Kolejne koła DEF MODEL, w wersji REMASTERED, oraz bardzo dobra wiadomość. Do produkcji wraca poprawione zawieszenie do M1151. Nie trzeba będzie już kupować dwóch modeli 😁😁

 

https://armorama.com/news/humvee-bfgr-wheels-suspension

Oby tylko to zawieszenie od DEFa nie kosztowało tyle co cały model Bronco do przeszczepu zawieszenia na promocji... Patrząc na ostatnie ceny nowych zestawów DEF to tanio nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojazd znów na kołach, więc działamy dalej. Wciąż walczę z jego drzwiami. Jak wcześniej pisałem, drzwi prosto z pudła, są w wersji mocno dopancerzonej, podobnie jak boki budy. Żeby mój model, przypominał oryginalny, postanowiłem go odchudzić i tak to wychodzi. Przeróbek dokonuje na podstawie  zdjęć poniżej i tego co jest na Prime Portal (por hasłem M1114🤭🤭)

 

http://www.primeportal.net/trucks/weichao_chen/m1114/

 

Screenshot_20230524-043501-847.png

Screenshot_20230330-213625-891.png

 

 

IMG_20230611_190412328~2.jpg

IMG_20230611_190939643~2.jpg

 

IMG_20230611_190529355~2.jpg

Zrobienie drzwi z zewnątrz, to niewielki problem. Większym wyzwaniem dla mnie będzie zrobienie drzwi od wewnątrz. Chyba będzie trzeba zeszlifować drzwi z pudła, by została z nich tylko wewnętrzna strona. Na koniec, żeby nie było pusto pod maską i aby wykorzystać jak najwięcej elementów z modelu Bronco, wpsaowałem silnik, wymieniając przy okazji filtr i wysoki chwyt powietrza, na te z Bronco. Chyba fajnie się to zgrało? 🤔🤔🤔🤔

IMG_20230611_191051148~2.jpg

Edytowane przez Robbi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po konsultacjach z kolegą Kubiszem, i upewnieniu się, że moje przeróbki, mają jednak sens, brnę dalej. Jedne z czterech drzwi typu LTAS-B kit, są już prawie gotowe. Powoli to idzie, bo zeszlifowanie pudełkowych drzwi do odpowiedniej grubości zajmuje troszkę czasu. Wydaje mi się jednak, że to wychodzi w miarę ok, szczególnie w połączeniu z tymi pourywanymi uszczelkami. Do znudzenia... Pierwsze zdjęcie oryginał i moje wypociny pod spodem.. 

Screenshot_20230330-213625-891.png

IMG_20230617_172804200~2.jpg

IMG_20230617_173913677~2.jpg

Edytowane przez Robbi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.