Skocz do zawartości

Mi-28n zvezda 1:72


Bikernytzu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym  przedstawić Model z przed kilku lat , zvezda choć lepsza od revela również bardzo uproszczona wymagała nieco poprawek.

Miłego oglądania

Screenshot_20230428-100622_Messenger.jpg

Screenshot_20230428-100544_Messenger.jpg

Screenshot_20230428-100548_Messenger.jpg

Screenshot_20230428-100554_Messenger.jpg

Screenshot_20230428-100558_Messenger.jpg

Screenshot_20230428-100607_Messenger.jpg

Screenshot_20230428-100614_Messenger.jpg

Edytowane przez Bikernytzu
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę ci przyznać, że jak dla mnie bomba... Ciężko znaleźć przyzwoicie wykonany model tego wiatraka :szampan1: jak udało ci się tak ładnie zrobić te charakterystyczne wloty powietrza od góry na grzbiecie? Wyglądają naprawdę nieźle.

Edytowane przez Mitrandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mitrandir napisał:

Muszę ci przyznać, że jak dla mnie bomba... Ciężko znaleźć przyzwoicie wykonany model tego wiatraka :szampan1: jak udało ci się tak ładnie zrobić te charakterystyczne wloty powietrza od góry na grzbiecie? Wyglądają naprawdę nieźle.

 

Czarną farba je podkreśliłem , nic poza

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Robertas napisał:

Piękny, sklejałem go, chyba 30 lat temu. Jeszcze jako oryginalny Dragon.

PA041834.thumb.JPG.14e68538754de84b3ad461414124d985.JPG

 

O kurcze , nie wiedziałem,  że to był dragon...

Fajniutki ! 

Ten tu to mój ulep:

Screenshot_20230428-183051_Messenger.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model i żałować tylko można ze nie doczekał się jeszcze naprawdę fajnej miniatury.

ale twoje wykonanie pokazuje ze można z niego zrobić naprawdę wiele 🙂

Dragon/Italeri/Zveda... tu najbardziej szkoda mega uproszczonej głowicy wirnika głównego... reszta do przeżycia ... nawet uproszczony kokpit który jest ledwo widoczny przez oszklenie 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 12:27, Dzejo napisał:

Bardzo fajny model i żałować tylko można ze nie doczekał się jeszcze naprawdę fajnej miniatury.

ale twoje wykonanie pokazuje ze można z niego zrobić naprawdę wiele 🙂

Dragon/Italeri/Zveda... tu najbardziej szkoda mega uproszczonej głowicy wirnika głównego... reszta do przeżycia ... nawet uproszczony kokpit który jest ledwo widoczny przez oszklenie 🙂

 

Co do wirnika głównego i tylnego, to proponuje użyć donora, model Mi-35 (Zvezda).

 

Edytowane przez Robertas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Headhunter88 napisał:

Dołączam się do pochwał 😀

A mogę spytać o listę farb bazowych i czy malowanie było z maskowaniem czy z ręki?

Malowanie z maskowaniem a farby niestety sam mieszałem Odcienie oliwki i piaskowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dzejo napisał:

A ma ktoś na zbyciu? 😁

Za 60 zł można cały model kupić i będziesz miał dodatkowo kalki, w których stensile możesz wykorzystać do mi 28. 

Zastanawiałem się czy nie wrzuci tego silikon, ale chyba nie warto szkoda roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.