Jump to content

zegeye

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zegeye

 1. Nie ponitowałeś??? .... nie liczy się...
 2. A ja właśnie taki wykańczam... [URL=http://imgbox.com/pjTJTFxp][IMG]https://images2.imgbox.com/7f/87/pjTJTFxp_o.jpg[/IMG][/URL]
 3. Ten kosz co go widac to do niego bedzie?
 4. Ale ja pytam naprawde.... czy jest jakis model czajnika ktory nie wymaga takich przerobek czy dodatkow aby wygladac z pudła jak czajnik....
 5. A ja się zapytam który to model potrzebuje az tylu zestawow waloryzujacych i samodzielnej pracy? Jest jakiś który tego nie wymaga?
 6. A ja takie sobie polepiłem ostatnimi czasy.... Podstawke zrobił Flachenty, Figurkę zmalował bondarek... kalki (diabełek którego sam narysowałem) wydrukował dla mnie Paweł... dzięki koledzy. Cała reszta już moja. Model będzie można oglądać na stałej ekspozycji w muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
 7. Niewiele juz pamietam w temacie niemiaszkow ale felgi to chyba były czarne?... Jeśli chcesz takie zostawić to dałbym na koła jakiego łosza. Zniwelowałby te delikatne nierówności malowania.
 8. Foliage green to chyba farba australijska? Czemu mialaby byc na holenderskim samolocie wymalowanym w Stanach?
 9. Wiatrochron tylko VACU. Ten oryginalny ma zły kształt. Możesz zostawić oryginalną część odsuwaną, bo znów ta z vacu Taurusa jest wg mnie za duża. (za szeroka).
 10. Może taki? https://www.airplane-pictures.net/photo/176757/7151-greece-hellenic-air-force-lockheed-f-104g-starfighter/ A poza tym ja poproszę japońca! Obojętnie czy niebieski czy inny ziemisto-piaskowy....
 11. Chyba nie bierzesz pod uwagę rynku amerykańskiego....
 12. Rany Grześ.... toś dopiero co warsztat sobie wyszykował....
 13. Jak będzie wyglądał tak jak ich najnowsza "przymiarka" do Spitfire VC to nie wróżę sukcesu.... zwłaszcza że jest już Hurri IIC z Army.
 14. Bardzo ładny w tym "odwrotnym" kamo.
 15. Ano bałem się go na plecy kłaść.... jakoś tak mi nie na rękę było z tym pływakiem do góry.... Może będziesz miał okazję na żywo zobaczyć to ci brzuszek pokażę 8-)
 16. Stara Hasegawa 1/72, zlepiona w zasadzie z pudła. Delikatnie coś tam w kabinie porobiłem ale i tak nie widać.
 17. Stare Academy...leżało na półce wraz z kompletem dodatków Airesa.... tak wiem że jest Tamiya.... ale miałem to wszystko u siebie i stwierdziłem że poskładam. Mam jeszcze na półce starą Hasegawę z dodatkami.... też poskładam w swoim czasie W modelu udało mi się upchać: – żywiczne wnętrze kabiny (Aires) – żywiczne wnęki podwozia (Aires) – żywiczne osłony podwozia (Aires) – żywiczny silnik (Aires) – żywiczne karabiny w skrzydłach (Quickboost) – żywiczne śmigło Quickboost – osłona silnika z modelu Hasegawy – żywiczne bomby Pavla – bazooki z modelu Tamiya – wiatrochron Rob
 18. Podwozia nie ma co ściskać. To nic nie da bo golenie są wklejone źle. Trzeba je zamienić miejscami, same golenie podwozia bez osłon (te są dobrze). Po prostu wkleileś lewą w prawą i na odwrót.
 19. Oj chyba nie widziałeś tego zdjęcia.... ?
 20. Trochę mam za silną lampę albo nie potrafię tego ustawić.... ale w realu model jest o wiele bardziej plastyczny. Co do łosza.... celowo nie daję czarnego ostrego bo poprostu nie lubię... poza tym na Pacyfiku ziemia była albo czerwonawa.... albo piasek koralowy.... więc łosz siłą rzeczy musi być jaśniejszy... Co do regularności tego ... to mam swoje zdanie... Natomiast nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc o konsekwencji w obiciach? Czy samoloty są /były w naturze konsekwentnie obijane przez kogoś? W tej dziedzinie nie lubię konsekwencji i regularności... 8-)
 21. Mustang Revella w skali 1/72. W środku dałem jakieś stare blaszki Edka. Bombki i bazooki są z Tamiyi. Uchwyty do bazook zrobine od podstaw. Model przedstawia Mustanga z 23 Fighter Group stacjonującego w Liuchow w Chinach w 1944 roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.