Jump to content

zegeye

Members
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Reputation

83 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ładnie ci wychodzi to brudzenio niszczenie.... zaglądam czasem 8-)
 2. Ty... a łon co w tych zielonych krążkach będzie miał czy tylko takie puste placki som?
 3. Grześ napisałem że nie będzie dynamicznie bo mam trochę projektów porozgrzebywanych.... ale wystartuję jak tylko dotrze blaszka od Kniazia bo jednak chyba coś tam domówiłem i nie do końca z pudła wyjdzie....zobaczymy.
 4. Bardzo ładna ta drabinka Grześ...
 5. Fajne te literki ci wyszły. A co do podłóg... to są praktycznie lakiery akrylowe. Tyle że w dużo większej butli i tańsze.
 6. No dobra..... długo się z tym czaiłem.... ale w końcu poszło.... To będzie mój pierwszy wiatrak od wielu, wielu lat.... moje wcześniejsze malowałem jeszcze pędzlem w wieku nastoletnim 8-) Ale że stara miłość we mnie ponownie zakwitła i zrobiłem ostatnio kilka nowych zakupów wiatrakowych to trzeba w końcu spróbować. Model będzie z pudła... na rozpęd i rozeznanie jak się czuję z wiatrakami. Mam też nadzieję na pomoc szczególnie w kwestii malowania wnętrz. Jakoś Hobby Boss nie rozpieszcza w tej kwestii... Dragon zresztą też. Pomijają kompletnie niuanse malowania wnętrz w swoich modelach. Warsztat nie będzie raczej szybki, bo mam kilka innych projektów ale od czasu do czasu coś się pojawi .... Fota otwierająca:
 7. Ja bym zostawil.... obtarcia przy wirniku.... moze mechanik kluczem zawadził.... wygląda OK
 8. niewiele tego cwieta dałeś.... a oryginał zielony w pytę jest.... wypłowień za bardzo nie widać....
 9. No i na Łask nie zdążyłeś.....
 10. Ale nie mają ''noseartu ''.
 11. Super jest.... gorzej ze teraz bede musial poszukac innego ''fajnego'' malowania na swojego.....
 12. Nie jest za krotki.... to poprostu inna wersja. Popatrz na to... to jest wersja H. Tamta z dluzszym nosem to J wg mnie jak na 72 to jest do przyjecia 8-) No tylko okno to dodatkowe miedzy kabinowym a drzwiowymi jest niepotrzebne.
 13. obniż ciśnienie do 0,2 bara .... wyjdzie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.