Jump to content

zegeye

Members
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Foliage green to chyba farba australijska? Czemu mialaby byc na holenderskim samolocie wymalowanym w Stanach?
 2. Wiatrochron tylko VACU. Ten oryginalny ma zły kształt. Możesz zostawić oryginalną część odsuwaną, bo znów ta z vacu Taurusa jest wg mnie za duża. (za szeroka).
 3. Może taki? https://www.airplane-pictures.net/photo/176757/7151-greece-hellenic-air-force-lockheed-f-104g-starfighter/ A poza tym ja poproszę japońca! Obojętnie czy niebieski czy inny ziemisto-piaskowy....
 4. Chyba nie bierzesz pod uwagę rynku amerykańskiego....
 5. Rany Grześ.... toś dopiero co warsztat sobie wyszykował....
 6. Jak będzie wyglądał tak jak ich najnowsza "przymiarka" do Spitfire VC to nie wróżę sukcesu.... zwłaszcza że jest już Hurri IIC z Army.
 7. Bardzo ładny w tym "odwrotnym" kamo.
 8. Ano bałem się go na plecy kłaść.... jakoś tak mi nie na rękę było z tym pływakiem do góry.... Może będziesz miał okazję na żywo zobaczyć to ci brzuszek pokażę 8-)
 9. Stara Hasegawa 1/72, zlepiona w zasadzie z pudła. Delikatnie coś tam w kabinie porobiłem ale i tak nie widać.
 10. Stare Academy...leżało na półce wraz z kompletem dodatków Airesa.... tak wiem że jest Tamiya.... ale miałem to wszystko u siebie i stwierdziłem że poskładam. Mam jeszcze na półce starą Hasegawę z dodatkami.... też poskładam w swoim czasie W modelu udało mi się upchać: – żywiczne wnętrze kabiny (Aires) – żywiczne wnęki podwozia (Aires) – żywiczne osłony podwozia (Aires) – żywiczny silnik (Aires) – żywiczne karabiny w skrzydłach (Quickboost) – żywiczne śmigło Quickboost – osłona silnika z modelu Hasegawy – żywiczne bomby Pavla – bazooki z modelu Tamiya – wiatrochron Rob Taurus (vacu) – wnętrze otworu kółka ogonowego i dodatkowy zbiornik paliwa z modelu P-47 N SWORD-a – zeskraczowany wlot powietrza w osłonie silnika i parę innych drobiazgów. Jeśli kogoś interesuje to może zobaczyć wątek z budowy tu: https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235040331-p-47d-academy-172/ Model przedstawia samolot z 318 grupy myśliwskiej, 19 dywizjonu. Saipan 1944 rok.
 11. Podwozia nie ma co ściskać. To nic nie da bo golenie są wklejone źle. Trzeba je zamienić miejscami, same golenie podwozia bez osłon (te są dobrze). Po prostu wkleileś lewą w prawą i na odwrót.
 12. zegeye

  P-51 B Mustang

  Oj chyba nie widziałeś tego zdjęcia.... 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.