Skocz do zawartości

Kolonista w służbie Korony czyli.....B 25 Mitchell. 1/48 Academy


boberm1

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, boberm1 napisał:

U mnie nawet pod kątem - beznadzieja . Brak 10 cm. Ale.... mam pomysła😄- zrobie sobie z plexi oslone ,a jako podstawa - slusznego rozmiaru blejtram.

 

 

Możesz zaszaleć i kupić na olx akwarium! 

 

A tak serio, to proponuję jeszcze wydrukować ładną tabliczkę z nazwą samolotu, będzie świetnym uzupełnieniem winiety. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kolekcjoner WP napisał:

 

Możesz zaszaleć i kupić na olx akwarium! 

 

A tak serio, to proponuję jeszcze wydrukować ładną tabliczkę z nazwą samolotu, będzie świetnym uzupełnieniem winiety. 

Akwarium - nie.

Ale mam znajome ciete laserem plexi, ergo..😊.

BTW: Spróbuje zrobic cos a'la diorama. Zobaczymy czy zapalu i pomysłow wystarczy😁

Ale na razie czeka mnie jeszcze sporo dlubaniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy drodzy. Pytanie mam dla znawców B 25  o anteny. Wg instrukcji winna być jedna - przeciagnieta miedzy dwoma masztami na grzbiecie kadłuba. Na zdjeciach ktore widziałem pojawiają się także druty  rozciągniete w strefie pomiedzy statecznikami a kadlubem. A jak było u Naszych Mitcheli Ktos-coś?

Edytowane przez boberm1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryłę zamknąłem. Podkład też jest. Teraz spróbujemy zrobić modne ostatnio maziajki przed finalnym malunkiem. A jako że to pierwszy raz bedzie- może być śmiesznie i głośno ( mocne slowa pewnie rzucę w powietrze).20230706_141619.thumb.jpg.c05e7ff913e0b940a83e625c875a112c.jpg20230706_141606.thumb.jpg.74c5906ba36af7316667b9ef5fedaf97.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barszczo napisał:

Coś tam zaczyna być widać, jest nieźle :D .

Pierwsze koty ..... jutro bedę robił poprawki , i chyba jeszcze jedna rzadziutką warstwe położę , szczególnie ze i spód wymaga jeszcze co nieco uwagi , ale juz bez maskowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jachud3 napisał:

Ja bym nie kładł, teraz fajnie wygląda, a trzeba pamiętać że po lakierach, łoszach itp. efekt zaniknie :)

Hmmmm   ... zaryzykujemy i ....odłożymy aerograf. Wszak to mój pierwszy podmalunek pod malunek 🙂 .Wydawało mi się ze zbyt widoczne są te róznice , ale pewnie masz rację.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ajabym" zostawił tak jak jest.Lepiej za mało jak za dużo. Po za tym zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że zlecą się sępy dyskusyjne i będą marudzić, a to że plama/zaciek  nie w tym kształcie/odcieniu, a to że jej tu nie było, albo że nie ma a powinna być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Baas ArK napisał:

"Ajabym" zostawił tak jak jest.Lepiej za mało jak za dużo. Po za tym zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że zlecą się sępy dyskusyjne i będą marudzić, a to że plama/zaciek  nie w tym kształcie/odcieniu, a to że jej tu nie było, albo że nie ma a powinna być.

Cos w tym jest . Co najwyżej jakieś minimalne obicia na zamkach od silników , tudzież okopcenia - też delikatnie . Wiecej nie planuję 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.