Skocz do zawartości

Wybór i problem.


p2288

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, greatgonzo napisał:

przypominała klasyczny przypadek z dziewczyną, którą oczywiście mamy, ale nikt jej nie widział bo chodzi do innej szkoły. ... W Kanadzie.

Nie no spoko :). Kolege akurat mogliście zobaczyć w wątku który prowadził na modelworku o pz II 1:35 tamiya chyba africa corps. 

1 godzinę temu, greatgonzo napisał:

 

Nie wiem co oznaczają te cyferki

Procon 289 jest chyba tylko z dyszą 0,3mm.

Procon 270 to 0,2mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Jak odbierzesz przesyłkę, to podziel się tutaj swoimi doświadczeniami. 

No to mogę się podzielić doświadczeniami, bo właśnie przesyłka dotarła.

14 lipca - założyłem konto i dokonałem zamówienia na japońskim Amazonie

21 lipca - po wielu nieudanych próbach udało mi się dokonać płatności kartą - ten etap okazał się najtrudniejszą częścią zakupu ponieważ większość kart z polskich banków jest zabezpieczone i postrzega japoński Amazon jako próbę wyłudzenia dlatego te transakcje mogą być blokowane, straciłem na to prawie tydzień raz dziennie odbywa się próba pobrania z karty, a w niedzielę nie pracują

21 lipca - Amazon wysyła PS- 298

22 lipca - przesyłka we Frankfurcie

23 lipca - przesyłka w Lipsku

24 lipca - przesyłka w Warszawie

25 -26 lipca odprawa celna i małe zamieszanie, musiałem wysłać mailem skan oświadczenia, że zakup do celów prywatnych i nie zamierzam tego odsprzedawać

27 lipca - odebrałem

 

Ostateczne rozliczenie kosztów:

aerograf PS-289 kosztował 10 400,00 JPY,

przesyłka 2590 JPY,

razem 12 990 JPY

 

z karty potrącono mi za to łącznie 370,09 zł  (nie płaciłem za przewalutowanie)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł! Bardzo się cieszę. Wszystko poszło bez problemowo. Podpiąłem kartę (mBank) do konta. 3h po zamówieniu pobrało 357zł z konta. Nie płaciłem, za żadne przewalutowania itp. W tym miesiącu płaciłem w dolcach, rublach, jenach oraz juanach i nigdy nie było dodatkowych opłat. Obeszło się bez cła. Jedyny problem jaki napotkałem to był kurier który zaznaczał, że nie ma mnie w domu (brak odbioru) Ponimo faktu, że czekałem na niego jak pies przy drzwiach 🤣. A na drugi dzień nie wchodził pod dom tylko dzwonił na telefon, jak nie odebrałem to też zaznaczył, że mnie nie było. Koniec końców paczka została dostarczona. Wygrał fetysz dyszy 0,2mm :). Dziękuję wszykim za pomoc. 

IMG_20230801_145701_773.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.