Skocz do zawartości

Scania Wrecker od Revella


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No pewnie. Już mówię. Jest to zwykła kalka z zestawu. Na jeden fotel idą dwie części i na leżankę tak samo. Dzisiaj spróbuje pomalować uszczelkę wokół przedniej szyby i potem będę bawił się z deską rozdzielczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Jako że nie mam zbyt wiele czasu, zrobiłem to tylko to co widać. Kabina postawiona na sucho, stąd te szpary między nią a maską. Powiedzcie coś o uszczelkach do szyb, bo jest to mój pierwszy truck, więc nie wiem czy są do końca właściwe.

Pozdrawiam Konrad

P.S. Nie wiem kiedy następna relacja, bo muszę pogodzić klejenie z nauką (we wtorek test próbny gimnazjalny z niemca), stale nauka, a w niedzielę muszę znaleźć czas na wypad z tatą na rybki

b9313dc26373dec8.jpg

61581433ca83b41f.jpg

bd6c88c44fd5029f.jpg

404f276d5b5356af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj .Jeśli chodzi o uszczelki to te z okien (bocznego i tylniego) wyglądają nieźle, ale ta przednia coś nie zabardzo mi się widzi (chyba, że to wina zdjęcia, bo wyglądają na trochę krzywo namalowane ) . I na masce (konkretnie grill) widzę niedomalowane poprzeczki... Narazie nie jest źle . Czekam na kolejne aktualki .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!

Długo nic się nie działo, ale powracam Szkoła nie pozwoliła na prowadzenie relacji, ale jak tylko znalazłem więcej czasu to wrzucam fotki.

Malowałem pędzlem, a przednia uszczelka nie jest tak krzywo pomalowana, jak może wydawać się z fotek. Maskę poprawiłem, ale mam pytanie. Jaki "zderzak" radzicie. Zwykły, prosty czy ten rozbudowany

P.S. Zdjęcia robione po zmierzchu, tak więc jakość nie powala(w kilku miejscach widać cienie, wyglądające jak luki w łączeniach).

Pozdrawiam Konrad

 

efbb7cc4bce65a9e.jpg

99005a9de634ee36.jpg

ec69dd4f0c292a43.jpg

To ten zwykły zderzak. Jeśli padnie na niego, planuję zrobić go w żółto-czarne pasy, podobnie jak kolega Kuba93

5a5f01ff0625efac.jpg

b0de6159d40028cd.jpg

6aad17123f5b05b7.jpg

bb0fcc7fb37db37f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny przyjemny żółty kolorek . Scania fajnie się prezentuję . Ja osobiście bym zamontował zwykły zderzak... Tamten drugi to się nadaje do amerykańców a nie do takiej ładnej ślicznotki . Jak najbardziej będzie basować zderzak w czarno-żółte pasy

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie Zdecydowałem się na zwykły, bo wydaje mi się, że wygląda lepiej. Jestem właśnie po malowaniu przodu na żółto, wieczorem tył, a jutro czarne pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w malowaniu . Myślę że będzie się fajnie prezentował z takim jak mówiłeś zderzakiem .

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ładnie wykonał ten rozbudowany to można by się na niego skusić. Oczywiście wybór należy do Ciebie. Osobiście spróbował bym "dostosować" ten rozbudowany. Przecież nie musisz od razu zakładać go na stałe, najpierw przymiarka. Zobaczysz jak wygląda, jak będzie spełniał Twoje oczekiwania to zostanie, a jak nie możesz spróbować jeszcze go przerobić lub całkowicie odejść od montowania tego, i założyć małego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem zderzak na bazowy( porównanie z drugim dla ciekawości) i "klatkę" na dach wraz z tablicą reklamową firmy. Ponadto zastanawiam się, gdzie zamontować klaksony. Myślałem o dwóch na prawej stronie maski, lub po jednym po obu stronach albo po obu stronach dachu.

 

17e5aab1e55c0361.jpg

e9de7ad1af0a953e.jpg

W tle widać równoległe prace nad Sam-6

07be3168ef8ebc7f.jpg

Pzdr Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrra!

Plan na weekend wykonany. Przez cztery dni skończyłem kabinę Ale, żeby za fajnie nie było, to nie wiem kiedy ruszą prace nad zabudową Mam nadzieję, że do świąt skończę, bo chcę zacząć Magnumkę, kto wie może z przyczepą Sory za foty, ale ciemno na dworze jak nie wiem, a przy żarówkach to nie robota.

Dorobiłem schodki, lusterko, cały dach, lampki boczne i coś tam jeszcze. Nie mogę tylko zdecydować się gdzie dać trąbki

Pozdrawiam

 

353039b25af77cc8.jpg

baf018946abde503.jpg

9e806be6d2038373.jpg

85a2ce3cc95807b4.jpg

e4e57139be65aeda.jpg

f86771414b8b2c6d.jpg

3936f1ae63cb76b5.jpg

f281b05c5a247c9f.jpg

4d60582c02300524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota Wszystko czyściutko posklejane i pomalowane Przyjemny ten żółty kolorek. Super oby tak dalej

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzęsię z moimi przedmówcami i równieżwyrażę swoją aprobatę co do wyników Twojej pracy Podoba mi się i to nawet bardzo, jedyne co mógłbym wytknąć to to, że chyba zapaskudziłeś trochę te światła na dachu, które oświetlają tył Ale reszta naprawdę na wysokim poziomie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Ho ho ho, miesiąc nic nie dałem, a postępy nadal niewielkie. Niestety nie będzie lepiej. Miałem plan skończyć budowę przed świętami i wystartować w konkursie, lecz pojawiły się komplikacje. To, że z modelem miałem małą jazdę to pikuś. Jednak dzisiaj chciałem się wziąć za robotę, bo w końcu weekend, lecz zgubiłem mały pędzel. Przeszukałem cały dom i nigdzie nie znalazłem. Ponadto w mojej okolicy nie ma sklepów modelarskich, a zamawianie jednego pędzelka przez neta nie ma sensu. Tak więc nie wiem co będzie dalej, może cudem się odnajdzie, ale na pewno nie wyobrażam sobie malowania pozostałych detali dużym pędzlem. Dobra dosyć użalania. Foty telefonem, bo pożyczyłem aparat

39843458993fd44e.jpg

867ec6e12d17c700.jpg

b20e48a722d300d5.jpg

ba0a4857bc52b675.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.