Skocz do zawartości

Scania Wrecker od Revella


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że przed świętami luzy, to trochę się ruszyło. Ku mojej radości mam czym malować, a więc od razu ruszyłem dalej(koniec planowany na święta). Tyle gadania, reszta na fotkach.

Fajnie wygląda, będziesz robił linie podziału?

To już wersja ostateczna. Pomaluję spód nadkoli, dam kalki, chlapacze i koniec z zabudową. Potem tylko wysięgnik i koniec

Pozdrawiam Konrad

P.S. 1)Wszelkie komentarze i rady mile widziane.

2)Aby zdjęcia szybciej się otwierały przeniosłem się na Picase

DSC03378.JPG

DSC03380.JPG

DSC03383.JPG

DSC03384.JPG

DSC03387.JPG

DSC03388.JPG

DSC03389.JPG

Jedno z lepszych:

DSC03391.JPG

DSC03392.JPG

DSC03394.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Naprawdę ładnie wyszedł Ci żółty kolorek Nie ma się czego czepiać ... A wysięgnik to chyba jeszcze nie skończony ? Bo trzeba by na jakiś kolor pomalować liny

 

P.S. Panowie kliknijcie sobie prawym(na myszce) i ''Pokaż obrazek''

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ... Używam Mozilli . Ale teraz już się normalnie zdjęcia pokazują .Za pierwszym razem musiałem klikać prawym

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wysięgnik to chyba jeszcze nie skończony ? Bo trzeba by na jakiś kolor pomalować liny Razz

Oczywiście Będzie czarny, ewentualnie może jakieś paski, jak na zderzaku. Linki też pomaluje, jak mogłoby być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początek od razu zapytam się, czy fotki działają, bo dałem po raz pierwszy przez imageshacka. Tą plamę na prawej podporze oczywiście usunę, tak więc nie bierzcie jej pod uwagę. Koniec na święta(mam nadzieję). Jutro przejadę pędzlem część wysięgnika.

dsc03535db5.jpg

dsc03524at5.jpg

dsc03523qh7.jpg

dsc03510un0.jpg

dsc03502di3.jpg

dsc03507ck5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają ,działają Scania bardzo dobrze się prezentuję Jedynie co przyszło mi teraz do głowy,co by można dorobić do Twojego wrecker'a to pomalowanie w całości tylne piasty Ale i tak jest bardzo ładna

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda nieźle, dodatki jako chlapacze do Kuchmodel? Brak mi linii podziału oraz ciemnej obwódki wokół lamp przednich, troszkę poszarpane "uszczelki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No%20wygląda%20nieźle,%20dodatki%20jako%20chlapacze%20do%20Kuchmodel?%20Brak%20mi%20linii%20podziału%20oraz%20ciemnej%20obwódki%20wokół%20lamp%20przednich,%20troszkę%20poszarpane%20"uszczelki".

No więc:

1)Nie to nie Kuchmodel.

2)Linii podziału brak, ale sądzę, że w pierwszej ciężarówce nie jest to aż taki błąd, tym bardziej, że jakoś nie wydają mi się one zbytnio potrzebne(tylko moje zdanie)

3)Obwódka Powiem szczerze, że nie mam pojęcia gdzie ją zrobić. Myślałem, że cała czarna osłona sama w sobie odwzoruje uszczelkę.

4)Co do poszarpania to nie powiem, są lekko poszarpane. W rzeczywistości wygląda lepiej(ręka z aparatem trzęsie się)

 

Dzięki za komentarze

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz szkło reflektora, jego krawędzie traktujesz rozrzedzoną czarna farbą bądź jakimś SMOKEiem, wklejasz w miejsce przeznaczenia i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.