Skocz do zawartości

Kilka figurek :)


Medivh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właściwie to nie zajmuję się sklejaniem modeli, jednak nie oznacza to ,że nie robie nic z zakresu modelarstwa. Od dobrych kilku lat zajmuję się malowaniem figurek do różnych systemów bitwenych.

 

A o to niektóre z moich prac:

 

 

Crom1.jpg

 

Cromstart.jpg

 

crom4.jpg

 

Hero2f-1.jpg

 

hero5f.jpg

 

img488f0ddc22b8e.jpg

 

img46717d732bf55.jpg

 

Oczywiście mam ich więcej ,ale na razie wybrałem te.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ostatnio w sklepie modelarskim w księgarni w Gdańsku na rogu Grunwaldzkiej i jakiejś na "M" podziwiałem z MrBatem figurki fantasy w gablotkach...

Mają w sobie taki urok... Ciągną jak ponętna brunetka...

A w Twoim wykonaniu to arcydzieło... Te płynne przejścia odcieni, brak jakichkolwiek błędów które pozwalałby by zauważyć że jest to wykonane ludzką ręką... Po prostu respekt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie i miłe słowa. Aż zachciało mi się znów malować...

 

Poprostu padam z podziwu . Pokazywałeś już gdzieś swoje figurki ?

 

Głównie na dwóch stronach poświęconym grom bitewnym czy po prostu malowaniu figurek. Tą stronę znalazłem przez przypadek i jakoś tak postanowiłem trochę pochwalić się swymi pracami. Sam kiedyś też sklejałem modele ,ale zdecydowanie lepiej wychodzi mi malowanie figurek .

 

Jeżeli ktoś chce poznać dokładny opis malowania pierwszej przedstawionej figurki to zachęcam do przeczytania artykułu, który napisałem jakiś czas temu.

 

http://cytadela.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=813&mode=&order=0&thold=0

 

Więcej,POPROSZĘ O WIECEJ !

 

Proszę bardzo:

 

img48484217d2fc1.jpg

 

img46bb14afb9f9a.jpg

 

img463a1fe2de727.jpg

 

img44aa924d93788.jpg

 

Mam jeszcze więcej zdjęć ,ale są to już słabsze prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka figurek ,które tutaj pokazałem pochodzą z systemu Warhammer 40000. Jest to coś w rodzaju science fiction oparty na świecie fantasy zatem to jak na razie jedyne figurki ,które nie pochodzą z klasycznego świata elfów ,krasnoludów i smoków.

Myślałem nad tym by spróbować pomalować coś z historycznych figurek, jednak to już nie jest to samo. Głównie dlatego ,że figurki historyczne są z reguły znacznie większe. Średnio mierzą ok. 54 mm. Modele ,które zaprezentowałem mierzą ok. 28mm (jeżeli oczywiście bierzemy pod uwagę modele budową zbliżone do człowieka). Malowałem kiedyś modele Gigantów czy dużych demonów i naprawdę roboty jest nie mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.